Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
7.Uluslararası Bursa Karagöz, Kukla ve Gölge Oyunları Festivali

7.ULUSLARARASI BURSA KARAGÖZ,KUKLA ve GÖLGE OYUNLARI FESTİVALİ
7th.INTERNATIONAL BURSA KARAGÖZ,PUPPET and SHADOW THEATRE FESTIVAL
12 – 16 KASIM / NOVEMBER  2001


Düzenleyenler / Organized by :  UNIMA Bursa Şubesi
Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı
Bursa Büyük Şehir Belediyesi

FESTİVAL PROGRAMI / THE FEST PROGRAMME

13 Kasım/Nov 2001  Salı / Tue
Yer / Place : Tayyare Kültür Merkezi
Saat  15.30              Kazan – Kukla Tiyatrosu 
Saat  20.00              İlüzyon – Erdinç DEMİRAY
Karagöz – Taceddin DİKER
Yer / Place : Akpınar Kültür Merkezi
Saat  11.00              Karagöz – Mustafa MUTLU
Saat  13.30              Kukla Tiyatrosu – Bulgaristan
Yer / Place : Adile Naşit Kültür Merkezi
Saat  11.00              Karagöz – Metin ÖZLEN
Saat  13.30              Karagöz – Alpay EKLER
14 Kasım/Nov 2001  Çarşamba / Wed
Yer / Place : Tayyare Kültür Merkezi
Saat  15.30              Kukla Tiyatrosu - Sibirya
Yer / Place : Akpınar Kültür Merkezi
Saat  11.00              Kukla Tiyatrosu - Özbekistan
Yer / Place : Adile Naşit Kültür Merkezi
Saat  11.00              Karagöz – Ünver ORAL
Saat  13.30              Gölge Oyunu Tiyatrosu – İtalya
Yer / Place : Karagöz Sanat Evi
Saat  11.00              Kukla Tiyatrosu – İsrail
Saat  14.00              Sempozyum
Yer / Place : Elmas Bahçeler Kültür Merkezi
Saat  11.00              Açıkköz – Kukla Tiyatrosu
15 Kasım/Nov 2001 Perşembe / Thu
Yer / Place : Karagöz Sanat Evi
Saat  11.00              Gölge Oyunu Tiyatrosu - İtalya
Saat  13.30              Kukla Tiyatrosu - İsrail
Yer / Place : Elmas Bahçeler Kültür Merkezi 
Saat  13.30              Kukla Tiyatrosu – Kazan 
Saat  14.00              Kukla Tiyatrosu – Bulgaristan
Yer / Place : Adile Naşit Kültür Merkezi
Saat  11.00              Karagöz – Orhan KURT
Saat  13.30              Kukla Tiyatrosu – Sergei Kuzin
16 Kasım/Nov 2001  Cuma / Fri
Yer / Place : Tayyare Kültür Merkezi      
Saat  20.00              Karagöz - R. Şinasi ÇELİKKOL

Yer / Place : Karagöz Sanat Evi
Saat  11.00              Karagöz – İbrahim KOCA
Saat  13.30              Karagöz – Nevzat ÇİFTÇİ
Yer / Place : Elmas Bahçeler Kültür Merkezi
Saat  11.00              Karagöz – Tayfun ÖZEREN
Saat  13.30              Karagöz – M. Hazım KISAKÜREK
Yer / Place : Adile Naşit Kültür Merkezi
Saat  11.00              Karagöz – Cengiz ÖZEK
Saat  13.30              Kukla Tiyatrosu - Özbekistan

* Festival boyunca Karagöz figürleri ve Kuklalar konulu sergiler…
- Tayyare Kültür Merkezi Cep Sergi Salonu 

FESTİVALE KATILANLAR  / FEST PARTICIPANTS:

Yerli Katılımcılar / Native Participants :

İstanbul Karagöz ve Kukla Tiyatrosu / İstanbul Karagöz and Puppet Theatre
Hayali  Taceddin Diker 
Oyun / Play  : Sahte Gelin / Fake Bride
İstanbul Karagöz Tiyatrosu / İstanbul Karagöz Theatre
Hayali Saf Deri  Metin ÖZLEN
Oyun / Play  : Mandıra Sefası 
İstanbul Karagöz ve Kukla Tiyatrosu / İstanbul Karagöz and Puppet Theatre
Hayali Orhan KURT
Oyun / Play  : Tımarhane  / The Madhouse 
İstanbul Karagöz ve Kukla Tiyatrosu / İstanbul Karagöz and Puppet Theatre
Hayali Ünver Oral
Kukla / Puppet
Geleneksel Gösteri Sanatları Topluluğu / Traditional Show Arts Group
Mahmut Hazım KISAKÜREK – Adana
Oyun / Play  : Karagöz Çevre Canavarı / Karagöz Environment Monster
Üsküdar Karagöz Tiyatrosu – İstanbul
Alpay EKLER
Oyun / Play  :  Karagöz Aya Gidiyor / Karagöz is going to moon
Erdinç DEMİRAY – Mr. Magic Show
Sihirbaz / Illusionist  
Bursa Karagöz Tiyatrosu / Bursa Karagöz Theatre
R. Şinasi ÇELİKKOL
Oyun / Play  : Çifte Cadılar / Double Witches
Çekirge Karagöz Gölge Oyunu Topluluğu
Tayfun ÖZEREN
Oyun / Play  :  Salıncak / The Swing
Bursa Yıldırım Gölge Oyuncuları 
Nevzat ÇİFTÇİ
Oyun / Play  : Duaçınarı
Açıkgöz Kukla Tiyatrosu 
İbiş Çalışan Kazanır ( El ve İpli Kukla )

Mustafa Mutlu
Oyun / Play : Karagöz’ün Ağalığı
Cengiz ÖZEK
Oyun / Play : Çöp Canavarı / Garbage Monster
İbrahim KOCA
Oyun / Play : Salıncak / The Swing

Yabancı Katılımcılar / Foreign Participants :

İSRAİL KUKLA ve GÖLGE TİYATROSU / THE ISRAELI PUPPETS and SHADOW THEATRE
Micky Mevorach & Neta Oren
Oyun / Play  : The three of fire 
TATARİSTAN / KAZAN KUKLA TİYATROSU / 
NABEREZHNYE CHELNY S’TATE PUPPET THEATRE - TATARİSYAN (KAZAN)     
Oyun / Play : Village Party  
İTALYA GÖLGE OYUNU TİYATROSU / TEATRO LUCIED OMBRE DEL SUD ITALY 
Irina Hale
Oyun / Play : Barbablu – Hansel e Gretel
THE THEATRE “KUZIN’S PUPPETS” SERGEI V. KUZIN – TYUMEN SİBİRYA / RUSYA
Oyun / Play :  Adventure of Petrushka ( Petruşka El Kuklası )
BULGARİSTAN KUKLA TİYATROSU / 
DANNY& DESSI PUPPET THEATRE HASKOVA – BULGARIA
Oyun / Play : A tale of dead princess and seven brave men 
ÖZBEKİSTAN CUMHURİYETİ KUKLA TİYATROSU TAŞKENT – UZBEKİSTAN
Oyun / Play : Kervan-saray

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet