Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
ÇELİKKOL YAZILARIYLA BURSA HAKİMİYET'TE
Karagöz Turizmin lokomotifi Uğur Çelikkol genç yaşlarda babasının etkisiyle kazandığı gezme ve fotoğraf merakını yaşamının bir parçası haline getirmiş ve sürekli yeni yerler keşfederek gezi kültürü anlamında kendini geliştirmiştir.

1992 yılından beri T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli turist rehberi olan ve turizm sektöründe çalışan Çelikkol değişik yerlere seyahat edebilmenin avantajı ile farklı konularda gerek arşiv niteliğinde gerekse fotoğraf sanatına hizmet edebilecek niteliklerde fotoğraflar üretmiş, Geleneksel Gölge oyunumuz Karagöz, Bursa ve cevresi-köyleri, İstanbul, Ege denizinin iki yakasına ait kültürlere dair çektiği fotoğraflar uzmanlaştığı alanlardan birkaçıdır.

Çelikkol bir çok karma sergiye katılmış, kendi sergilerini açmış, gezi dergileri, belgesel nitelikli kitap-broşürlere fotoğraf vermiş, turizm-gezi ve sanat üzerine kendi turlarında, çeşitli yurt içi ve yurt dışı tiyatro festivallerinde dialı konferanslar vermiştir. Hali hazırda Bursa'da yayınlanan yerel gazete ve dergilere gezi ve Bursa kültürü hakkında yazılar yazmakta olan Çelikkol'un internet üzerinde de bir çok yazısına rastlayabilirsiniz.

Aylık yayınlanan mimarlık ve dekorasyon dergisi DECOROOM'dan sonra Uğur ÇELİKKOL şimdi de Bursa Hakmiyet gaztesinde pazar günleri çıkan Yaşayan Bursa ekinde tam sayfa gezi yazıları yazarak fotoğraflarını ve gezi kültürü bilgisini Bursalılarla paylaşıyor.
Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet