Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bozcaada Bağ Bozumu Festivali (6-7-8 Eylül 2019 2 gece konaklamalı)

Bozcaada Bağ Bozumu Festivali

06-07-08 Eylül 2019 Cuma-Ctesi-Pazar / Ege mavisinin, rüzgarın ve üzüm bağlarının büyüsü

Haftasonu 3 gün 2 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Bozcaada’ya yılın en güzel zamanı olan eylül ayında bu sefer Bağ Bozumu festivali etkinlikleri için gidiyoruz. Adada bu sene 20.si düzenlenecek, adanın en köklü festivallerinden Bozcaada Kültür Sanat ve Bağbozumu Festivali, bu yıl da şarap fabrikalarının bağlarında gerçekleştirilen bağbozumu ile başlayacak. Festival kapsamında konserler, sergiler ve söyleşiler de ziyaretçilere ev sahipliği yapacak.Bağbozumu festivali, son yıllarda gelişen turizmle birlikte büyük bir organizasyon olarak kutlanıyor. Toplam 3 gün süren şenlikte eski gelenekleri hatırlamak adına çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Sembolik ve bir o kadar da eğlenceli bir bağbozumu etkinliği ile festival başlıyor. Bozcaada’nın bağcıları, işçilerle ve festival ziyaretçileriyle birlikte traktörlere biniyor ve bağlara gidiliyor. Burada ilk üzümler toplanıyor, küfelere konularak eskiden olduğu gibi atlarla, eşeklerle ve pırpır denen minik traktörlerle ada meydanına getiriliyor. Bu eğlenceli ve kalabalık yolculuk boyunca da müzikler çalınıyor, işçiler hasat zamanını kutlayarak, eğlencelerle yolu keyifli hale getiriyor. Bağbozumu etkinliği ile başlayan festival boyunca, adanın kalesinde konserler de Bozcaada Kültür Sanat Bağbozumu Festivali’ne renk katıyor. 6-7-8 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek Bozcaada Kültür Sanat Bağbozumu Festivali gezimize sizleri de bekleriz.


Ayrıca gezimiz sırasında denizi ve havasıyla ziyaretçilerini her zaman cezbeden Bozcaada’da adanın vazgeçilmezleri ayazma plajı & deniz keyfi, Bozcaada kalesi, huzurlu sokakları, eski taş evleri, şaraphaneleri, güneşi uğurladığımız rüzgar enerji santrali de duraklarımız arasında olacak. Arzu edenlerle üzüm bağları arasındaki yürüyüş rotamızla Ege havasını derin derin içimize çekerek, adada yetişen üzüm çeşitlerini yerinde göreceğiz.. Merkezdeki şarap tadım dükkanlarında üzümün işlenişi, hazırlanışı ve saklanması hakkında bilgi sahibi olacağız. Ada gezisinin ardından her zamanki gibi limanda keyifli ve uzun aksam yemekleri bizleri bekliyor. Merkezde konaklayacağımız için aksam yemeğinden sonra adada gecenin keyfini yaşıyoruz. Mayonuzu unutmayın, deniz sıcaklığı eylül ayında idealdir ..!  Bir Karagöz Turizm klasiği Bozcaada gezimizde buluşmak üzere...

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 695 TL... (Peşin ödeme fiyatıdır / Word karta 3 taksit için sorunuz)

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / feribot geçişleri/ yolda kahvaltı ikramı /ikramlar / seyahat sigortası/ rehberlik / 2 gece merkezde Ataol Butik Otelde kahvaltı dahil konaklama/ ada içi geziler –Ayazma plaj transferleri Fiyata dahil olmayan hizmetler: Olabilecek müze girişleri, öğle yemekleri, otelde extralarınız ve akşam yemekleri dahil değildir.. Akşam yemekleri için liman bölgesinde ve otelimizde uygun fiyata balık menüsü yemenizi sağlayacak alternatiflerimiz var. Geziye katılımcı sayısı sınırlıdır, önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..!   Hareket saati: 06 Eylül 2019 cuma sabahı Nilüfer Metro durağı: 06:00 Tahmini Dönüş pazar akşamı 22:30 Hareket saati ve dönüş saati gemi tarifesine göre değişebilir.

SON BAŞVURU: 2 Eylül pazartesi günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
695 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet