Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Emirgan ve Lale Festivali (23 Nisan pazar)

Emirgan ve Lale Festivali

23 Nisan 2023 Pazar / İstanbul’da “Lale Zamanı” - Emirgan korusu - Atlı Köşk- Ortaköy

Haftasonu günübirlik İstanbul kültür gezisi

Gezimiz Ortaköy'de vereceğimiz sabah kahvesi molası ile başlayacak..Ortaköy'ün keyfini çıkardıktan sonra İstanbul boğazının en huzurlu köşelerinden Emirgan’a devam edeceğiz. Baharın, boğazın ve rengarenk lalelerin keyfini çıkaracağımız bir gün bizi bekliyor. İstanbul bahçelerinin sultanı olarak kabul edilen lale Emirgan korusunda Lale festivali kapsamında heryeri süslüyor. İstanbul boğazının sizi ferahlatacak esintisi ve laleler arasında yer alan tarihi Sarı Köşk, Pembe Köşk ve Beyaz Köşk ‘lerden birinde çay kahve molası verebilir öğlen yemeğinizi alabilirsiniz. Boğazın bu huzurlu köşesinde isteyenlerle Emirgan semtinin simgelerinden SSM Atlı köşk müzesine de giderek güncel ve süreli sergileri izleyeceğiz..

Müzede şu anda; 1960’lardan günümüze ekolojik sanatın öncülerinden Agnes Denes’in Yaşayan Piramit isimli mekâna özgü eserleri sergisi,Modernizmin İzinde Türk Resmi sergisi, Sanat tarihimizde önemli yeri olan Osman Hamdi Bey’in Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi Koleksiyonu’nda yer alan eserleriyle, sanatçının bunları yaparken kullandığı tekniklere dair bulgular “Görünenin Ötesinde Osman Hamdi Bey” sergisi,  yenilenen “Kitap Sanatları ve Hat Koleksiyonu” sergisi izlenime açık..

Müze ziyareti sonrası yanı sıra bizi Emirgan çınaraltında çay ve boğaz keyfi bizi bekliyor. İsteyenler serbest zamanda Emirgan ile hemen karşısında bulunan Kanlıca arasında çalışan teknelerle Kanlıca’ya yoğurt yemeye gidebilir. Bu renkli gün için fotoğraf makinalarınızı, telefonlarınızın şarjınının dolu olup olmadığını kontrol etmeyi ihmal etmeyin..!

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 565 TL...

Fiyata Ulaşım / köprü geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Fiyata öğle yemeği, SSM müze girişi dahil değildir.  Hareket saati: 23 Nisan 2023 Pazar sabahı Nilüfer Metro durağı migros market tarafı otobüs cebi 07:00

SON BAŞVURU: 19 Nisan çarşamba günü saat:12:00/ Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
565 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet