Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Çeşme-Alaçatı Ot Festivali Gezisi (6-7 nisan konaklamalı)

Çeşme-Alaçatı Ot Festivali Gezisi

06-07 Nisan 2019 Ctesi-Pazar/ Alaçatı Ot Festivali Etkinlikleri ve Çeşme

Haftasonu 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Ege’ye bahar çoktan geldi, güneş içinizi ısıtacak.. Bölgenin en popüler organizasyonu için, Alaçatı’nın baharın ilk günlerinde ne kadar büyülü bir mekân olabildiğini görebilmek, ot kokusunun standlardan taşan kekik, fesleğen karanfil kokularına karıştığında nelere kadir olduğunu yaşayabilmek, reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav standlarında lezzet turu yapmak, dar sokaklarda oturan yaşlıların yüzlerinde yılların göç tarihinin öyküsünü okuyabilmek için, baharın ilk günlerinde yapılacak Alaçatı Ot Festivaline gidiyoruz. Bu yıl 10.su gerçekleşecek festivalde ki yarışma ve etkinlikleri takip edip, akşamüzeri gerçekleşecek konsere katılacağımız gezimize doğa dostu herkes davetli. Gezimizde hareketli çarşısı, eski evleri, kalesi, limanı ve marinası ile Çeşme ‘yi de ihmal etmeyeceğiz. Gün sonunda Çeşme’de Ege’nin esintisi ile birlikte Sakız adasına karşı güzel ve uzun sohbetli bir akşam yemeği sizi bekliyor olacak. Dönüş yolumuzda sakin limanı, eski evleri ve ünlü şairler Necati Cumalı ve Yorgo Seferis’in doğduğu müze evlere ev sahipliği yapan Urla’ya uğrayıp, liman bölgesinde isteyenlerle katmer veya midye molası verdikten sonra Bursa’ya doğru devam edeceğiz.

Geziye Dair Notlar: Kişi Başı katılım ücreti : 455 TL .. (Peşin ödeme / Word karta 3 taksit imkanı)

Fiyata Ulaşım / Rehberlik/ yolda kahvaltı ikramı/ seyahat sigortası/ Çeşme merkezde denize sıfır kahvaltı ve akşam yemeği (balık menüsü) dahil konaklama,ve yolda ikramlar dahildir. Öğle yemekleri, yoldaki yemekler, akşam yemeğindeki içecekler, olabilecek müze girişleri harictir. Kalacağımız otel: Pasifik www.pasifikotel.com/ ve Kerman otel http://www.kermanotel.com/Hareket saati: 06 Nisan ctesi sabahı T.K.M. önü 05:45 Doğumevi karşısı 06:00

SON BAŞVURU: 03 Nisan çarşamba günü saat: 12:00 / Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız!Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
455 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet