Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bomontiada / Ara Güler- Deniz Müzesi –Akaretler (15 Aralık Ctesi)

Bomontiada / Ara Güler- Deniz Müzesi –Akaretler

15 Aralık 2018 Ctesi / Ara Güler Fotoğraf Müzesi- Deniz Müzesi –Akaretler- Beşiktaş

Haftasonu günübirlik İstanbul kültür gezisi

Gezimiz , büyük ustanın vefatından çok kısa zaman önce adına açılan Bomontiada Ara Güler Fotoğraf Müzesi ile başlayacak. İstanbul’un yeni kültür sanat merkezi Bomontiada’nın keyfini çıkardıktan sonra Türkiye’nin denizcilik alanındaki en büyük müzesi; Osmanlı dönemi saltanat kayıkları ve Türk denizcilik tarihi sergileri ile sizi büyüleyecek Deniz Müzesi’ne gidiyoruz. Müzede yakın zamanda restore edilen ve Atatürk’ün üzerinde meşhur “Geldikleri gibi giderler sözünü söylediği “  Kartal istimbotunu görme şansımız da var. Gezimiz Beşiktaş çarşı bölgesinde yapacağımız tur ve Akaretler'de ki güzel cafelerde vereceğimiz kahve&yemek molası ile devam edecek.. Yapımına 1875 yılı ocak ayında mimar Sarkis Balyan tarafından başlanan Akaretler Sıra Evleri toplu konut tipinin İstanbul'daki en önemli ve orjinal örneğidir.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 140 TL ... (peşin ödeme içindir/taksit için sorunuz)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Belirtilen fiyata öğle yemeği, Deniz müzesi girişi dahil değildir. Ara Güler müzesi girişi ücretsizidr.Hareket saati: 15 Aralık 2018 ctesi sabahı T.K.M önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 12 Aralık Çarşamba günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
140 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet