Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İznik Gölü Çevresi Gezisi (10 Şubat Ctesi)

İznik Gölü Çevresi Gezisi

10 Şubat 2018 Cumartesi / Yeniköy- Keramet- Elbeyli- İznik -Müşküle

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Klasik rotalarımızdan olan gezimiz kapsamında İznik gölü çevresinde yer alan ilginç köyleri gezerek her mevsim güzel İznik doğasının keyfini çıkaracağız. Yeniköy’de kahvaltımızı yaptıktan sonra Radar Tepesine çıkarak Uludağ’ın zirvesini, bir tarafta İznik gölü diğer tarafta İzmit körfezini ve Yalova’yı seyredeceğiz. Keramet köyü, Çakırca-doğal kaplıca suları ve göleti, Boyalıca ve Elbeyli köyü ile devam edecek gezimizde Zeytin ağaçları arasında gizlenmiş güney Marmara ‘nın Roma döneminden kalan tek dikilitaşını göreceğiz. İznik’in en güzel kale kapılarından olan İstanbul kapı ile başlayacak gezimiz sırasında etkileyici surları  görüp ünlü Adil ustanın atölyesini ziyaret ederek, çeşitli dönemlere ait İznik çinileri hakkında bilgi alacağız. Bursa’nın şirin ilçesi İznik’te yeni restore edilen yerler ve yeni açılan çini dükkanlarını yapacağımız yürüyüş turu ile detaylı olarak görecek belki de bugüne kadar İznik’e dair hiç görme şansı bulmadığınız kültürel değerleri göreceğiz. İznik yürüyüş turunda neler göreceğiz:İznik merkezde Roma yolu, Roma tiyatrosu, Göl içinde yakın zamanda keşfedilen bazilika yapısı, Lefke kapı, Yeşil cami, Nilüfer Hatun İmareti, Ayasofya, 1.ve 2. Murat Hamamları, İznik çini fırınları kazı alanı, Hacı Özbek Cami, Çandarlı kara Halil Paşa türbesi ve Osmanlı devletine yetiştirdiği dört büyük Sadrazam ile Çandarlı ailesinin hikayesi, Eşrefi Rumi cami-türbesi, Berberkaya lahiti, Bayraklı Dede ve manzara seyri ) Öğle yemeğimizi İznik merkezde alacağız. Bu uzun günde dönüş yolumuzda vaktimiz kalırsa Müşküle’de göl kenarında günün son çay molasını vererek Bursa’ya döneceğiz.


Geziye dair notlar: Kişi Başı: 110 TL.. ( Word karta 3 taksit)  Fiyata Ulaşım / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı dahildir. Olabilecek müze girişleri ve öğle yemeği hariçtir. Yol şartları nedeniyle katılımcı sayısı sınırlıdır.    Hareket saati: 10 Şubat 2018 cumartesi sabahı T.Kültür Merkezi önü 07:15  Doğumevi karşısı 07:30

SON BAŞVURU: 08 Şubat Perşembe günü saat 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet