Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Göynük Mudurnu Bolu Abant ve Gölcük Rotası 20-21 Ocak konaklamalı)

Göynük Mudurnu Bolu Abant ve Gölcük Rotası

20-21 Ocak 2018 Pazar / Taraklı Göynük Mudurnu Çubuk, Abant, Gölcük gölleri - Bolu

Haftasonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi

Biraz tarih biraz da doğa severlerden iseniz sizleri sonbahar ve kış mevsimlerinin vazgeçilmez rotası, klasikler arasına giren gezimize bekliyoruz. Kış mevsiminde yağan karla beyazlara bürünerek bir başka güzel olan Göynük, Mudurnu, Abant ve Gölcük göllerini göllerini yaşamaya gidiyoruz. Gezimizin birinci günü İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak daha sonra rotamızı tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri, yerel lezzetleriyle dikkat çeken Mudurnu-Göynük-Taraklı’ya çeviriyoruz. Gezimizde son durağımız yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı olacak. Tarihi ahşap konakları, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük sokaklarında dolaşıp Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemseddin Hazretleri türbesini, Orhan Gazi’nin oğlu Gazi Süleyman Paşa cami ve hamamını göreceğiz. Göynük sonrası çok bilinmeyen doğa harikası Çubuk gölüne uğrayıp bir film için hazırlanmış ilginç yel değirmenlerini göreceğiz. Öğle yemeğimizi ahşap evleri ve el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Mudurnu’da tarihi konakları, Yıldırım Beyazıd camii ve hamamını Kanuni Sultan Süleyman’ın yaptırdığı camiiyi görüyoruz. Akşam üzeri saatlerinde otelimize giderek dinleniyoruz, sonrasında uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği bizi bekliyor. Gezimizin ikinci günü kahvaltımız ardından Bolu gölleri arasında en güzel kış manzarasına sahip Gölcük gölüne gidiyoruz ve göl etrafında yürüyüş yaparak şömine başında çay & kahve molası veriyoruz.Daha sonra Abant’a gidiyoruz, Karlı hali başka güzel Abant gölünü etrafında yürüyüş yaparak keşfedeceğiz, temiz dağ havası alarak yorgunluğumuzu göl kenarındaki cafe & restaurant’ta atacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 385 TL ... ( Word karta 3 taksit)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / milli park girişleri, kahvaltı ikramı, yol ikramı, s.sigorta, otelimizde konaklama ve akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri hariçtir. Kalacağımız otel : Soylu otel / BoluHareket saati: 20 Ocak 2018 Ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 06:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:30

SON BAŞVURU: 17 Ocak Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
385 TL

Hemen ön rezervasyon yaptırmak istiyorum

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet