Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
YUNANİSTAN

1.gün
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşma, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından akşamüzeri AEGEAN/OLYMPIC/THY havayolları ile İstanbul''dan Atina''ya hareket. 1 saatlik yolculuğun ardından Atina''ya varış ve otelimize transfer ve ardından aracımızla panoramik Atina şehir turu; Acropoli, Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma - Omonia Meydanları, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou Bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından serbest zaman. Gece arzu eden misafirlerimiz için Plaka bölgesinde yerel bir Taverna’da akşam yemeği. Gece otele dönüş. Geceleme otelinizde.
2.gün
Kahvaltıdan sonra serbest zaman dileyen misafirlerimiz extra 3 Adalar (EİGİNA_HYDRA_POROS) turuna katılabilirler. Akşam isteyen misafirlerimizle Lykavittos tepesine çıkıyoruz .
Geceleme otelinizde.
3.gün
Kahvaltıdan sonra serbest zaman veya dileyen misafirlerimiz Pire Limanı ve çevresi gezisi , Corinth kanal turu yapıyoruz. Akşam isteyen misafirlerimizle Pire Limanında müzikli akşam yemeği turu.
Geceleme otelinizde
4.gün
Kahvaltının ardından dileyen yolcularımız alışveriş için son fırsat. Kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Saat 18:30''da havaalanına transfer. 21:00''de İstanbul''a hareket. Kısa bir yolculuk sonrası varış ve yolculuğumuzun sonu...Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet