Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
MİDİLLİ- Lesvos Adası Gezisi (7-8 Ekim konaklamalı)

MİDİLLİ- Lesvos Adası Gezisi

07-08 Ekim 2017 / Ege’nin en yeşil adalarından birinde haftasonu keyfi

Güneşin ısıttığı Ekim ayında 1 gece 2 gün konaklamalı doğa & kültür gezisi
Mevsimin en güzel zamanında Ege‘nin karşı yakasına, belki de bize hep yakın duran ama belki de bir türlü keşfetme şansı bulamadığınız Midilli’ye gidiyoruz. Ayvalık’tan hızlı katamaranla başlayacak gezimiz boyunca adanın ve Ege’nin zengin mutfağını, müzikli tavernalarını, özellikle bol ve taze deniz ürünlerini, mezelerini, kültürünü, yaşam tarzını, gece hayatını ilginç köylerini, doğasını, hareketli çarşı bölgesini keşfedecek, Osmanlı döneminin izlerini süreceğiz.. Yeşil ve büyük adanın kuzey bölgesine yapacağımız turla seramik atölyeleri ile meşhur Mandamados’u ziyaret edip, Stratis Myrivilis’in bir dut ağacı altında oturarak romanlarını yazdığı, Anadolu ve Assos’un en güzel seyredildiği Skala Skamnia köyünü ve adanın en güzel yerleşimi Molivos’u göreceğiz,orada konaklayacağız... Akşamları Ege müzikleri eşliğinde keyifli ve uzun yemeklerin keyfini çıkarırken, gündüzleri kahve ve frappe durakları yapacağız. Ege adalarında uzman Karagöz Turizmin organizasyonuyla hem ekim güneşinin keyfini hem de Midilli-Lesvos adasının güzelliklerini keşfedeceğiz.

Ege mavisini Lesvos adasında yaşamak için yerinizi hemen ayırın.!

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 175 Euro_ ( Peşin ödeme fiyatıdır ve çift kişilik odada kişi başıdır )

Fiyata dahil olan hizmetler: Tüm ulaşım; Bursa- Ayvalık- Bursa ulaşımı / Ayvalık-Midilli-Ayvalık hızlı katamaran geçişleri/ Liman vergisi / seyahat sigortası / rehberlik / Liman- otel- Liman transferleri / üç gün boyunca Midilli adası içinde yapacağımız geziler-rehberlik hizmeti / Kalacağımız otel Molivos’ta ; Delfinia Otel- kahvaltı dahil konaklama…

Fiyata dahil olmayan hizmetler : Öğle ve akşam yemekleri, (akşam yemeği için rehberiniz grup olarak en güzel yerel mezeler ve deniz ürünleri menülerini uygun fiyata yemeniz konusunda organizasyon yapacaktır)  otellerde alınan extralar, müze girişleri, vize, pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harcı, kişisel harcamalar hariçtir. Gezimizde extra tur adı altında bir organizasyon yoktur.* Gezimizde konaklayacağımız otel, gezi programı haftasonu tatil dönemi olmasından dolayı katılımcı sayısı sınırlıdır. Önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir..! Hareket saati: 6 Ekim cuma akşamı gece yarısından sonra 01:00, dönüş 8 Ekim pazar akşamı 23:30

SON BAŞVURU: Pasaportunuzla birlikte 2 Ekim pazartesi günü saat 12:00 * Çok saatler boyu uzun yürüyüşümüz yok, kısa mesafelerde ve yavaş yürüyüşler olacak, adanın keyfini çıkarmak için serbest zamanlarımız olacak. * Ekim güneşi ısıtacağı için pamuklu giysileri tercih edin, deniz sezonunu açmak isteyenler hazırlıklı olun-mayonuzu unutmayın otelimizde havuz ve önünde plajımız var. * Fotoğraf makinelerinizi, şarj aletlerinizi, pillerinizi, hafıza kartlarını, cdlerinizi, kullandığınız ilaçlarınız varsa ilaçlarınızı unutmayın. * Bütün neşenizi, heyecanınızı, merakınızı yanınıza almayı, varsa dertlerinizi, işinizi, sıkıntılarınızı, ön yargılarınızı, hepsini evde bırakmayı unutmayın ! Ege’ye gidiyoruz…!

VİZE İÇİN : Yeşil pasaportu bulunan yolcular vizeden muaftır. Diğer pasaportlar için Schengen vizesi gerekmektedir. Kapı vizesi uygulaması devam ediyor, vizesi olmayan yolcularımız faydalanabilir. Kapı vizesi ücreti 55 Euro'dur.

PASAPORT İÇİN; Çıkış gününden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olmalı , En az 2 sayfası boş olmalı / Pasaportta K.K.T.C giriş kaşesi bulunmamalı *Normal pasaportu bulunan ( vizesi olmayan ve olan ) yolcuların pasaportuyla birlikte en geç 2 Ekim 2017  gününe kadar ofisimize başvurması gerekmektedir.

KARAGÖZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Eski Aynalı Çarşı No:4 Bursa Tel: 224 2218727-2205350 Web: www.karagoztravel.com e-mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
175 Euro_

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet