Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Urla Üzüm Bağları -Çeşme-Alaçatı Gezisi (16-17 Eylül Ctesi Pazar)

Urla Üzüm Bağları -Çeşme-Alaçatı Gezisi

16-17 Eylül 2017 Ctesi-Pazar/ Urla Bağları-Alaçatı Çeşme Ilıca

Haftasonu 2 gün 1 gece konaklamalı doğa & kültür gezisi

Mevsimin en güzel zamanında Çeşme yarımadasına çevireceğimiz rotamızda ilk durağımız İzmir’in arka bahçesi Urla olacak. Türkiye’de bağcılık dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Urla’da son yıllarda şarap üretimini ve üzüm bağlarını en üst düzeye çıkarmaya çalışan kuruluşlardan Urla şarapçılık’ı ziyaret edip, bağ bozumu günlerinde Urla Karası ve Gaydura hakkında bilgi alacağız-isteyenlerle şarap tadım seansı yapacağız. Yörenin diğer antik üzümü olan Foça Karasıyla üretilen kırmızı şarapların izini süreceğiz. Öğle yemeği molası ve kahve keyfi için Urla iskele bölgesini tercih ettikten sonra Çeşme’ye doğru devam edeceğiz. Hareketli çarşısı, eski evleri, kalesi, limanı ve marinası ile Çeşme; Ege’nin sörf cenneti, eski taş evleri, dar sokakları, sizi hayal alemine götürecek atmosferi ile Alaçatı gezimizin en keyifli durakları olacak. Gün sonunda Çeşme’de Ege’nin esintisi ile birlikte Sakız adasına karşı güzel bir akşam yemeği sizi bekliyor. Plajı ve masmavi denizi ile Ilıca’da kumru molası vermeyi de ihmal etmedik.. 2017 yaz mevsimi deniz sezonu son günlerinin keyfini çıkarmak için mayolarınızı unutmayın - Deniz keyfimiz otelimizin önündeki plajda... Ege’nin denizi ve havası eylül ayında başka güzeldir...

Geziye Dair Notlar: Kişi Başı katılım ücreti : 375 TL (peşin ödeme fiyatıdır/ taksit için sorunuz)

Fiyata Ulaşım / Rehberlik/ yolda kahvaltı ikramı/ seyahat sigortası/ Çeşme merkezde denize sıfır kahvaltı ve akşam yemeği (balık menüsü) dahil konaklama,ve yolda ikramlar dahildir. Öğle yemekleri, yoldaki yemekler, akşam yemeğindeki içecekler, olabilecek plaj giriş ücreti, müze girişleri harictir. Kalacağımız otel: Pasifik www.pasifikotel.com/ veya Kerman otel http://www.kermanotel.com/Hareket saati: 16 Eylül ctesi sabahı T.K.M. önü 05:15 Doğumevi karşısı 05:30 Doğumevi karşısı

SON BAŞVURU: 13 Eylül çarşamba günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
375 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet