Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Boğaz turu –Rumeli Kavağı- Rumeli Feneri (13 Ağustos pazar)

İstanbul Boğaz turu –Rumeli Kavağı- Rumeli Feneri

13 Ağustos 2017 Pazar / İstanbul Boğaz turu- Rumeli Kavağı –Rumeli feneri

Haftasonu günübirlik İstanbul doğa & kültür gezisi

Sıcak yaz günlerinde İstanbul’a yapacağımız bu yolculuğumuzda bizi boğazda keyifli ve serin bir gezi bekliyor. Eminönü’nden başlayarak Karadeniz'e kadar tüm boğazı görme şansı bulacağınız boğaz gezimizde şehrin önemli saraylarını; Topkapı, Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan, Beylerbeyi Sarayları aynı noktadan panoramik olarak görebileceğiz. Gezimiz Karadeniz'e doğru devam ederken her iki boğaz köprüsünün de altından geçeceğiz. Kendimizi boğazın sarayları, kasırları, yalıları ve korularıyla birlikte görsel bir şölenin ortasında bulacağımız deniz gezimizi Sarıyer’de noktalayarak, bizi bekleyen aracımıza binecek ve öğle yemeği için Rumeli Fenerine gideceğiz. Boğazın girişi ve Karadeniz manzarasının en güzel seyredildiği noktalardan biri olan, İstanbul boğazının Avrupa yakasındaki en uç noktası Rumeli Feneri gezimizin en özel durak noktası. Fenerin hemen altında, önümüzde bölgenin en büyük balıkçı barınağı ve eşsiz boğaz manzarası ile balık ziyafeti yapıyoruz. Fotoğraf açısından çok zengin olan Rumeli Feneri balıkçı barınağında serbest zaman verdikten sonra bölgenin ilginç balıkçı köyü, üçüncü boğaz köprüsünün en güzel görüldüğü Garipçe’ye geçiyoruz. Günün son çay molasını boğazın kenarında Rumeli Kavağında gerçekleştiriyoruz, Telli baba’ya uğradıktan sonra Sarıyer ‘de meşhur Sarıyer börekçisinden börek alıp Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. İstanbul boğazında esintili ve keyifli bir gün için bu özel rotamızı kaçırmayın.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 140 TL... (peşin ödeme fiyatıdır)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / boğaz turu ücreti / rehberlik / kahvaltı ikramı ve yol ikramları dahildir. Öğle yemeği hariçtir. Öğle yemeği için Rumeli fenerinde her zaman gittiğimiz balık lokantası ile uygun fiyata anlaşma yapılacaktır. Hareket saati: 13 Ağustos sabahı T.Kültür Merkezi önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 10 Ağustos perşembe günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
140 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet