Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Büyükada Gezisi / 23 Nisan Aya Yorgi Günü

Büyükada Gezisi / 23 Nisan Aya Yorgi Günü

23 Nisan 2017 Pazar / Eminönü’den ada vapuru ile Büyükada

Günübirlik İstanbul Büyükada Kültür Gezisi


Bahar güneşinin ve Aya Yorgi günü nedeniyle adanın hareketli atmosferinin keyfini çıkaracağınız gezimiz, İstanbul Eminönü ‘den bineceğimiz ada vapuru ile başlayacak. İstanbul’un en güzel adalarından biri olan Büyükada’da fayton sefası, bisiklet gezileri, Aya Yorgi tepesi ve adanın muhteşem konakları eşliğinde yapılacak yürüyüşler bizi bekliyor. ( Önemli not: Büyükada, her 23 Nisan'da farklı bir hareketliliğe bürünüyor çünkü adanın en yüksek tepesine konumlanmış Aya Yorgi Manastırı'na ismini veren Aziz Yorgi'nin isim günü ve 23 nisanda çeşitli inançlara sahip binlerce insan Aya Yorgi tepesine çıkıp dilek diliyorlar. )
Geziye dair notlar: Kişi Başı: 125 TL …(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / kahvaltı ikramı ve ada vapur biletleri dahildir. Öğle yemeği, fayton-bisiklet gezisi ve olabilecek müze girişleri yolcularımıza aittir. Hareket saati: 23 Nisan 2017 pazar sabahı T.K.Merkezi önü 06:15 Doğumevi karşısı 06:30

SON BAŞVURU: 20 Nisan perşembe günü saat:18:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
125 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet