Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kınalıada-Burgazada-Heybeliada Gezisi (15 Nisan ctesi)

Kınalıada-Burgazada-Heybeliada Gezisi

15 Nisan 2017 Ctesi / Kabataş’tan Ada Vapuru ile Kınalıada-Burgazada-Heybeliada

Günübirlik İstanbul Adalar Kültür Gezisi

Nisan ayında bahar güneşinin keyfini çıkaracağınız, İstanbul’un en güzel adalarına gidiyoruz. Büyükada’ya gitmekten sıkılan misafirlerimize Burgaz, Kınalı ve Heybeli keyfi yaşatacağız. Gezimiz İstanbul Kabataş ‘tan bineceğimiz ada vapuru yolculuğu ile başlayacak. Kabataş iskelesinden ayrılan vapurumuzla hem boğazın hem de tarihi yarımadanın tüm güzelliklerini seyre dalacağız. Adalara uğrayarak giden vapurumuzla önce Kınalıada’ya ulaşacak. Kınalıada ‘da yapacağımız turumuzda adanın önemli yapıları Taşçıyan köşkü, Surp Lusavoriç Ermeni Gregoryen kilisesi, Sirekyan ikiz evleri, Panayia Rum Ortodoks kilisesini görüp günün ilk kahve molasını vereceğiz. Sakin ve güzel manzaralı Burgazada’ya geçerek  Burgaz palas, Lukia evi, Andriomenos köşkü, ve günümüzde Sait Faik Abasıyanık müzesi olan Spanudis evini görüp, Aya Yorgi manastırına yürüyüş yapacağız. Gezimizin son durağı yemek molasını da vereceğimiz Heybeliada olacak. Ada sokaklarında İsmet İnönü evi müzesi, Aya Nikola kilisesi, Aya Paraskivi ayazması, Hüseyin Rahmi Gürpınar evi,  Halki Palas Oteli gibi ilginç binaları görüp fayton sefası, bisiklet gezisi yapmak için serbest zamanımız olacak.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 135 TL …(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / kahvaltı ikramı ve ada vapur jetonları dahildir. Bu gezide 4 kez vapur ulaşımı yapılmaktadır. Öğle yemeği, fayton-bisiklet gezisi ve olabilecek müze girişleri yolcularımıza aittir. Hareket saati: 15 Nisan 2017 ctesi sabahı T.K.Merkezi önü 06:15 Doğumevi karşısı 06:30

SON BAŞVURU: 13 Nisan perşembe günü saat:18:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
135 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet