Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Salda Gölü Burdur Sagalassos Antik Kenti ve Eğirdir Gölü (01-02 nisan konaklamalı)

Salda Gölü Burdur Sagalassos Antik Kenti ve Eğirdir Gölü

01-02 Nisan 2017 Ctesi /Pazar- Salda- Burdur -Eğirdir gölleri, İnsuyu ve Sagalassos

Hafta Sonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa&Kültür Gezisi

Bursa’dan ilk defa yine farklı bir rota, kilometresi bol fakat kendinizi dünyanın farklı bir noktasında hissedeceğiniz doğa ve göller..Gezimiz Denizli üzerinden başlayacak ve ilk durağımız dünyanın en derin göllerinden biri olan Salda gölü olacak, Turkuaz renkli Salda gölünün doğası mars gezegenine benzetiliyor ve Türkiye’nin Maldivleri olarak anılıyor. Daha sonra Burdur gölü kenarında kurulu Burdur şehrine geçiyoruz. Şehirde aracımızla yapacağımız panoramik gezi ardından öğle yemeği molası vereceğiz ve Sagalassos antik kentine dair önemli arkeolojik buluntuları barındıran müzeyi gezeceğiz. Ülkemizde turizme ilk açılan ve geçmişte içinde göller barındıran İnsuyu mağarasına uğradıktan sonra akşamüzeri saatlerinde Ağlasuna geçerek otelimize giriş yapıyoruz.İkinci gün kahvaltımızın ardından, bizi yemyeşil bir ovanın devamında Sagalassos antik kenti karşılıyor. Son yıllarda yapılan restorasyon çalışmaları ile her geçen gün daha fazla ayağa kaldırılan etkileyici konumdaki kentte MS 161 – 180 yılları arasında Roma İmparatoru Marcus Aurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi'nin hala akan suyuna tanık olacağız. Dünyanın en yüksek rakımlı 9000 kişilik tiyatrosu, kendine has kaya mezarlarıyla bilinen antik kent sizi kendisine hayran bırakacak. Sagalassos’u geride bırakarak rotamızı günün her saati farklı renge bürünen Eğirdir gölüne çeviriyoruz. Önce Eğirdir in sırtını yasladığı dağa tırmanarak muhteşem Eğirdir gölü manzarası eşliğinde kahve molası veriyoruz daha sonra Eğirdir, Yeşilada olarak bilinen yarımada’ya inerek üzerinde yürüyüş yapıyoruz, mola veriyoruz. Hızırbey camii, Kervansaray, Dündarbey medresesi ve Aya Stefanos kilisesi gibi tarihi yapıları görüyoruz, huzurlu gölün atmosferinde dinleniyoruz..Isparta’da hediyelik gül ürünleri satan dükkanlara uğramayı unutmadık.!

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 365 TL… (peşin ödeme fiyatıdır) Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Ağlasun’da 1 gece konaklama, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze, mağara girişleri -akşam yemeğindeki içecekleriniz ve extralarınız hariçtir. Konaklayacağımız otel: Sagalassos lodge & spaHareket saati: 01 Nisan Ctesi sabahı T.K. Merkezi önü: 05:15 Doğumevi karşısı: 05:30

SON BAŞVURU: 29 Mart Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
365 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet