Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Uludağ’ın Arka Yüzüne Yolculuk (04 Mart Ctesi)

Uludağ’ın Arka Yüzüne Yolculuk

04 Mart 2017 Ctesi / Dağdibi-Keles-Gelemiç-Sorkun-Gököz göleti

Hafta Sonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Bursa’ya hayat veren doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzünde kış sona eriyor, baharın izleri kendini hissettiriyor. Doğanın hareketlendiği ve kıştan ilkbahara geçişin yaşandığı günlerde gerçekleşecek gezimize Baraklı köyünde vereceğimiz çay-kahvaltı molası ile başlayacağız. Daha sonra Uludağ güney yamaçları ve zirvesinin güzel manzarasına sahip Gököz köyü ve göletine gidiyoruz.Gelemiç ve Sorkun köyleri gezimizin yöreye has el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını, ekmek fırınlarının izini süreceğiz. Soba üstünde pişen yemekler ve dumanı tüten çaydanlıktan çay keyfi yapacağız.  Köylerde misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi, demirci, geleneksel köy evlerini gezeceğiz. Sorkun Mandırasından köye ait süt ürünleri ve alışveriş imkanınız olacak...Dönüş yolumuzda Uludağ’ın güney yamaçları ve Nilüfer barajının manzarasını seyredebileceğimiz Epçeler, Büyükdeliller, Küçükdeliller, Pınarcık, Dağdibi köyleri arasından geçerek Bursa’ya doğru devam edeceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 120 TL. (peşin ödeme içindir…)

Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı- köy evinde yenecek öğle yemeği - çay molaları dahildir. Yol şartları nedeniyle katılımcı sayısı sınırlıdır. Hareket saati: 04 Mart ctesi sabahı T.Kültür Merkezi önü: 07:15 Doğumevi karşısı: 07:30

SON BAŞVURU: 02 Mart perşembe günü saat 18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
120 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet