Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bursa’dan Trenle Kütahya’ya Yolculuk (11 Aralık Pazar)

Bursa’dan Trenle Kütahya’ya Yolculuk

11 Aralık 2016 Pazar / Doğa içinde Tren yolculuğuna özlem duyanlara...

Haftasonu günübirlik doğa&kültür gezisi
Bursa’dan karayolu ile gittiğimiz Kütahya’ya bu sefer trenle gitmeye ne dersiniz? Gezimiz kapsamında rotamızı ilk olarak Bursa’nın dağ yöresi kasabalarından Harmancık’a çeviriyoruz. Harmancık’tan Dursunbey-Kütahya –Bursa sınırlarının kesiştiği ve tren yolculuğumuza başlayacağımız Gökçedağ istasyonuna varıyoruz. Alöve, Balıköy, Değirmisaz, Demirli, Emirler ,Tavşanlı, Güzelyurt, Köprüören, Yoncalıhamam, Demirciören istasyonlarından ve yerleşim yerlerinden geçen trenimizle keyifli ve güzel manzaralı bir yolculuk yaparken hem güzel doğayı seyrediyoruz hemde posta trenimizin durduğu her istasyonda trene binen –inen yöre insanı ile tanışma fırsatı buluyoruz. Son durağımız olan Kütahya’ya vardığımızda yürüyerek hareketli çarşı bölgesine gidiyoruz. Öğle yemeği molamız ardından Kütahya’da Mevlevihane olarakta bilinen Dönenler cami, Kütahya’nın en görkemli yapısı Ulucami’yi, Orjinali imaret binası olan Çini Müzesini, Macar -Lajos Kossuth evini görüyoruz. Kütahya sokaklarını, zamana direnen el sanatı dükkanlarıyla çarşısını, çinicileri ve meşhur Germiyan sokağını geziyoruz. Dönüşte tekrar treni yakalamak üzere Kütahya garına gidiyoruz. Bu kez Tavşanlı tren istasyonunda inerek, kısa bir “Tavşanlı leblebisi” molası ardından bizi bekleyen aracımıza biniyoruz ve Bursa’ya dönüyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 125 TL... (peşin ödeme içindir) Fiyata; Ulaşım / rehberlik/ yolda kahvaltı ikramı/ gidiş –dönüş tren biletleri dahildir. Öğle yemeği/ olabilecek müze girişleri hariçtir– Öğle yemeği Kütahya şehir merkezinde serbest alınacaktır. Hareket saati:  11 Aralık 2016 Pazar sabahı TKM önü 06:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:45

SON BAŞVURU: 08 Aralık perşembe günü saat: 18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
125 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet