Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kıyıköy-İğneada ve Longoz Ormanları (5-6 Kasım ctesi/pazar)

Kıyıköy-İğneada ve Longoz Ormanları

05-06 Kasım 2016  / Kıyıköy- Vize- İğneada- Longoz ormanları ve sonbahar renkleri

Haftasonu 2 gün 1 gece konaklamalı doğa&kültür gezisi

Trakya’nın sizler için seçtiğimiz güzel noktalarını göreceğimiz bu gezimiz Çerkezköy’den başlayacak ve  Saray üzerinden Karadeniz Kıyısına devam ederek Kıyıköy ‘e (Midye) varacağız. Gezimizin ilk günü Kıyıköy’de bölgenin tek kayalara oyulmuş manastırı Aya Nikola’yı, kale ve eski evleri görüp Karadeniz’e kuşbakışı bakacağız ve öğle yemeği molası vereceğiz. Yolumuz üzerinde Vize’ye uğrayarak kısaca kalesini, Trakya’nın tek anfi tiyatrosunu ve 6.yüzyılda yapılmış Ayasofya cami-kilisesini göreceğiz. Akşamüzeri saatlerinde muhteşem ormanlarla süslü İğneada yoluna koyuluyoruz. Konaklamamız etkileyici plajı ve longoz ormanlarıyla meşhur İğneada’da, Karadeniz kıyısında olacak…Pazar sabahı İğneada’da sabah kahvaltımız ardından meşhur Longoz ormanları bölgesinde rehber eşliğinde Hamam Gölü, Aypoloz Gölü bölgesini yürüyerek gezeceğiz, bilgi alacağız ve muhteşem sonbahar renklerini yaşayacağız. Bu alan koruma altındaki dünyanın çok özel bölgelerinden biri olan İğneada'nın her yaş grubuna uygun yürüyüş rotasıdır. Öğleden sonra İğneada’nın Bulgaristan sınırında Limanköy’de bulunan meşhur deniz fenerini görüp İğneada sahilinin ve balıkçı barınağının keyfini çıkardıktan sonra Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 345 TL...(peşin ödeme içindir)

Fiyata ulaşım/ feribot geçişleri / rehberlik / yolda ikramlar/ ilk gün sabah kahvaltısı ikramı/ Kalacağımız otelde oda kahvaltı-akşam yemeği konaklama dahildir. Öğle yemeği ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Konaklayacağımız otel: İğneada resort otel http://www.igneadaresort.com/Hareket saati: 05 Kasım 2016 ctesi sabahı TKM önü 05:45 Doğumevi karşısı otobüs durağı 06:00

SON BAŞVURU: 02 Kasım çarşamba günü saat: 12:00



Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
345 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet