Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Mudurnu -Abant- Yedigöller Rotası (22-23 Ekim ctesi-pazar)

Mudurnu -Abant- Yedigöller Rotası

22-23 Ekim 2016 Ctesi-Pazar / Taraklı- Göynük- Mudurnu- Bolu Abant- Yedigöller

Haftasonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa Gezisi
Batı Karadeniz’e ve dağlarına sonbahar geldi. Ülkemizde sonbahar renklerinin en güzel yaşandığı Bolu –Abant-Yedigöller bölgesinde gerçekleşecek gezimiz sabah İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak. İznik gölünde doğan güneşi seyrettikten sonra tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri ve cumartesi günleri kurulan hareketli yerel pazarları ile dikkat çeken Taraklı- Göynük ve Mudurnu rotasını takip edeceğiz. Yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı ‘da vereceğimiz kısa molanın ardından evleri, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük’e gidiyoruz. Öğle yemeğimizi cumartesi günleri yörenin en büyük pazarı kurulan, el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Günü Abant gölü ile noktalayacağız. Göl çevresinde yapacağımız dinlendirici turumuz ve kahve molası sonrası Bolu’da otelimize yerleşiyoruz. Pazar sabahı otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yedigöller bölgesi yolculuğumuz başlayacak. Sonbahar renklerinin dansına ve güzel doğa manzaralarına tanıklık edeceğimiz yolculuğumuz sırasında Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl ‘ü göreceğiz fotoğraf çekmek ve yürüyüş için serbest zamanlarımız olacak.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 345 TL... (peşin ödeme içindir…)  Fiyata dahil olanlar: Ulaşım / seyahat sigortası/ rehberlik/ yolda kahvaltı ve ikramlar / milli park girişleri / kalacağımız otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama. Otelimiz eski adı Yurdaer otel olan : http://www.emniyetotel.com/Fiyata dahil olmayanlar: Öğle yemekleri, otelde ve akşam yemeğindeki extralarınız.

* Bu geziye katılımcı sayısı Yedigöller yoluna gidecek araç açısından sınırlıdır. Hareket saati: 22 Ekim Cumartesi sabahı T.K. Merkezi önü 05:45 Doğumevi karşısı. 06:00

SON BAŞVURU: 19 Ekim Çarşamba saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
345 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet