Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kız Kulesi- Üsküdar'dan Haliç'e Yolculuk- Eyüp- Piyer Loti Gezisi (15 Mayıs Pazar)

KIZ KULESİ- ÜSKÜDAR'DAN TEKNEYLE HALİÇ- EYÜP- PİYER LOTİ

15 Mayıs 2016 Pazar / Beylerbeyi-Üsküdar’dan Haliç’e Yolculuk- Eyüp –Piyer Loti

Hafta Sonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan meşhur Kız kulesi ile başlayacak. İsteyenlerle İstanbul’un simgelerinden kız kulesine tekne ile geçerek tarihi yarımadayı ve İstanbul boğazını seyredeceğiz.Daha sonra Beylerbeyi’ne geçerek önce Osmanlı Devleti’nin meşhur yazlık mekanı Beylerbeyi sarayını geziyoruz. Beylerbeyi semtinin iskelesinde kahve-yemek molası veriyoruz. Daha sonra Üsküdar’a dönerek Haliç gemisine bineceğiz ve Üsküdar iskelesinden hareketle, yolculara güzel bir seyir ve manzara keyfi sunan gemiyle Haliç körfezine doğru yolculuğumuz başlayacak. Yol boyu Haliç’in iki yakasını da denizden seyretme fırsatımız olacak . Eyüp iskelesinde inerek Eyüp Sultan bölgesine geçecek, Padişahlarının tahta çıktıklarında kılıç kuşanıp ata bindikleri, törenlerin yapıldığı cülus yolunu görerek Eyüp Camii ve Hz.Eyüp Sultan türbesini ziyaret edeceğiz, akşamüzeri çay keyfi için Piyer Loti tepesine çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 125 TL ... (peşin ödeme fiyatıdır)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / Üsküdar-Sütlüce vapur bileti / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Öğle yemeği, müze girişleri, Kız Kulesi geçişi hariçtir...Hareket saati: 15 Mayıs 2016 Pazar sabahı TKM önü: 07:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:30

SON BAŞVURU: 12 Mayıs perşembe akşamı saat:18:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
125 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet