Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Batı Karadeniz Rotası “Safranbolu-Amasra Gezisi” (16-17 Nisan konaklamalı)

16-17 Nisan 2016 Ctesi / Pazar Safranbolu Yörükköy Kristal Teras Bartın Amasra Devrek

Hafta Sonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Doğa&Kültür Gezisi

Baharın en güzel günlerinde Batı Karadeniz’e Gidiyoruz. Müze Kent Safranbolu, Yörükköy ve Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan burası olmalı dediği Amasra’yı hedeflediğimiz gezimiz kapsamında ilk gün öğle yemeğimizi  küçük Safranbolu olarak adlandırılan, gözleme ve baklavanın en lezzetli yapıldığı yer olarak bilinen Yörük Köy’de alacağız. Öğle yemeği molası ardından her mevsim popüler Safranbolu’nun tarihi evlerini, sokaklarını gezerek Cinci hanı, Arasta, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık tepesi, Eski Hükümet Konağı ve saat kulesini, çarşı bölgesini görüyoruz ve yolumuz üzerinde yeni açılan kristal terasa uğrayarak muhteşem İncekaya kanyonunu seyrediyoruz... Safranbolu’yu gezdikten sonra rotayı kuzeye çevireceğiz ve Bartın üzerinden Amasra’ya varacağız. Karadeniz kıyısında, geçmişi Cenevizlilere kadar uzanan, kalesi, eski evleri, ahşap el yapımı ürünlerin satıldığı çarşısı ve doğal güzellikleriyle Amasra’da konaklayacağımız gezide; Karadeniz kıyısında yiyeceğimiz taze balık ve meşhur Amasra salatasından oluşan akşam yemeği gezimizin en keyifli anlarından biri olacak. Dönüş yolumuzu Devrek üzerinden yaparken meşhur Devrek bastonu imalatı yapan atölyelere uğrayacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 330 TL… (peşin ödeme fiyatıdır)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Amasra Diamond Otel’de 1 gece konaklama, açık büfe kahvaltı ve limanda balık menüsü akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir.  Hareket saati: 16 Nisan 2016 Ctesi sabahı T.K.M önü saat 05:45 Doğumevi karşısı: 06:00

SON BAŞVURU: 30 Mart Çarşamba günü saat 18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
330 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet