Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Karlar Altında Bolu- Abant- Gölcük- Kartalkaya (13-14 subat konaklamalı)

13-14 Şubat 2016 Ctesi/ Pazar Karlı günlerde Bolu Abant ve Gölcük gölleri ve Kartalkaya

Haftasonu 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi 
Kış mevsiminde yağan karla beyazlara bürünerek bir başka güzel olan Abant, Gölcük göllerini ve Kartalkaya kayak merkezini görmeye gidiyoruz. Gezimizin birinci günü İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak daha sonra rotamızı Bolu Dağı’na çevireceğiz. Karla kaplı Abant gölünü etrafında yürüyüş yaparak keşfedeceğiz, temiz dağ havası alarak yorgunluğumuzu göl kenarındaki cafe & restaurant’ta atacağız. Abant sonrası, Gölcük gölüne gidiyoruz ve göl etrafında yürüyüş yaparak şömine başında çay & kahve molası veriyoruz. Akşam üzeri saatlerinde otelimize giderek dinlendikten sonra uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği bizi bekliyor. Ertesi gün kahvaltımızın ardından Batı Anadolu’nun önemli kayak merkezlerinden Kartalkaya’ya gidiyoruz. Güzel manzaralı bir yolculuk sonrası ulaşacağımız Kartalkaya’da vereceğimiz mola ve serbest zamanın ardından Bursa’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 330 TL ...(peşin ödeme içindir) Fiyata Ulaşım / rehberlik / milli park girişleri, kahvaltı ikramı, yol ikramı, otelimizde konaklama ve akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri hariçtir. Kalacağımız otelin web adresi: Emniyet Otel (Yurdaer Otel) Hareket saati: 13 Şubat 2016 Ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 06:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:30

SON BAŞVURU: 10 Şubat Çarşamba günü saat 18:00Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
330 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet