Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Rahmi Koç Müzesi- Deniz Müzesi- Oyuncak Müzesi Gezisi (17 Ocak Pazar )

Rahmi Koç Müzesi- Deniz Müzesi- Oyuncak Müzesi Gezisi

17 Ocak 2016 Pazar / Rahmi Koç Müzesi- Akaretler- Deniz Müzesi- Oyuncak Müzesi

Haftasonu günübirlik İstanbul Kültür&Eğlence&Müze gezisi

İstanbul klasikleri arasında yer alan bu rotamızda ilk olarak Sütlüce’de yer alan Rahmi Koç Müzesi’ne gidiyoruz. Rahmi Koç Müzesinde hayal alemine dalarak bir taraftan geçmişten günümüze teknoloji hakkında bilgi sahibi olurken diğer taraftan çocukluğumuza dair anılarımız tazelenecek. İsteyenler keşif küresine veya denizaltıya girebilir, Fenerbahçe vapurunda çay keyfi yapabilir.. Rahmi Koç Müzesi ardından Beşiktaş ‘ta bulunan Deniz Müzesine gidiyoruz. Türkiye’nin denizcilik alanındaki en büyük müzesi; Osmanlı dönemi saltanat kayıkları ve Türk denizcilik tarihi sergileri ile sizi büyüleyecek. Öğle yemeği molamızı Beşiktaş çarşı bölgesinde yapacağımız tur sonunda Akaretler'de ki güzel cafelerde veriyoruz. Gezimizin son durağı sizi çocukluk yıllarınıza götürecek Sunay Akın’ın Oyuncak Müzesi olacak. Oyuncak müzesine yapacağımız ziyaretin ardından Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 110 TL / 5-12 yaş arası 80 TL ...(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği ve müze girişleri hariçtir. Müze girişlerinde grup indiriminden faydalanılacaktır. Hareket saati: 17 Ocak 2016 Pazar sabahı 07:00 TKM önü 07:15 doğumevi karşısı otobüs durağı

SON BAŞVURU: 15 Ocak Cuma saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet