Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Oyuncak Müzesi ve Kidzania Cumhuriyeti (10 Ocak Pazar)

İstanbul Oyuncak Müzesi ve Kidzania Cumhuriyeti

10 Ocak 2016 Pazar / İstanbul Oyuncak Müzesi-Acıbadem Akasya-Kidzania

Haftasonu günübirlik İstanbul Kültür&Eğlence Gezisi

Gezimiz İstanbul yolunda az bilinen noktalardan biri olan Eskihisar’da vereceğimiz çay-kahve molası ile başlayacak. Daha sonra, sizi çocukluk yıllarınıza götürecek, çocuklarınızı ise hayal alemine götürecek  Sunay Akın’ın Oyuncak Müzesi ‘ne gideceğiz. Öğle yemeği için Acıbadem Akasya alışveriş merkezine gidiyoruz ve öğleden sonra çocukların eğitim ve eğlenceyi, gerçek hayatı deneyimledikleri Kidzania'da vakit geçireceğiz. Kidzania Cumhuriyeti’ni ziyaret eden 4 - 14 yaşları arasındaki çocuklar son derece güvenli bir ortamda yetişkinlerin dünyasındaki meslekleri ve aktiviteleri, gerçek dünyanın kopyası bir şehirde rol yaparak birebir deneyimleme şansına sahipler. KidZania çocuklara gerçek marka ve kurumların yarattığı aktivite birimlerinde istedikleri mesleği oynama/deneyimleme olanağı sağlar. Böylece, KidZania’da çocuklar doktorculuğu çocukların boyutlarına göre uyarlanmış, gerçeğin kopyası bir hastanede; pilotluğu gerçeğin kopyası bir uçakta; gazeteciliği gerçeğin kopyası gazetede oynarlar.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 110 TL / 5-12 yaş arası 80 TL ...(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Belirtilen fiyata öğle yemeği, Oyuncak müzesi ve Kidzania giriş bileti dahil değildir, grup indiriminden 
faydalanılacaktır. Kidzania ‘da misafirlerimizle 15:30 – 20:00 seansına katılacağız, Kidzania deneyimi için içerde en az 4 saat kalmak gerekmektedir. Hareket saati: 10 Ocak 2016 Pazar sabahı T.K.M önü: 07:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:15

SON BAŞVURU: 08 Ocak Cuma günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet