Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Şirince-Efes-Kuşadası Gezisi (28-29 kasım konaklamalı)

Şirince-Efes-Kuşadası Gezisi

28-29 Kasım 2015 Ctesi-Pazar / Şirince’den Kuşadası’na

Haftasonu 1 gece 2 gün konaklamalı doğa & kültür gezisi

Rotası farklı, kilometresi bol, yoğun programa sahip bu gezimizde ilk durağımız Selçuk olacak. Öğle yemeğinde çöp şiş ziyafeti çektikten sonra Selçuk şehir merkezini, İsabey Camii, Artemis tapınağı bölgesini görüp Şirince köyüne çıkacağız. Akşamüzeri günün en güzel saatlerinde Kuşadası’na giderek liman bölgesini ve turistik çarşı bölgesini ziyaret ettikten sonra Selçuk’ta ki otelimizde dinleniyoruz.. Gezimizin ikinci gününde Çamlık tren-lokomotif müzesi, Meryemana ve Efes antik kentini ziyaret ediyoruz. Akşamüzeri saatlerinde Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 330 TL ...(peşin ödeme içindir)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / ilk gün kahvaltı ikramı/ konaklayacağımız otelde akşam yemeği ve kahvaltı dahildir. Öğle yemekleri ve müze girişleri hariçtir. Konaklayacağımız 
otel: Hitit otel http://www.hititotel.com/ Hareket saati: 28 Kasım ctesi sabahı TKM önü 06:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:15

SON BAŞVURU: 25 Kasım Çarşamba günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
330 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet