Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İznik Gölü Çevresi Gezisi (22 Kasım Pazar)

22 Kasım 2015 Pazar / Yeniköy- Keramet- Elbeyli- İznik -Müşküle

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Klasik rotalarımızdan olan gezimiz kapsamında İznik gölü çevresinde yer alan ilginç köyleri gezerek doğanın sonbahardan kışa geçişine tanık olacağız. Yeniköy’de kahvaltımızı yaptıktan sonra Radar Tepesine çıkarak Uludağ’ın zirvesini, bir tarafta İznik gölü diğer tarafta İzmit körfezini ve Yalova’yı seyredeceğiz. Keramet köyü, Çakırca-doğal kaplıca suları ve göleti, Boyalıca, Elbeyli köyü ile devam edecek gezimizde güney Marmara ‘nın Roma döneminden kalan tek dikilitaşını göreceğiz. Bursa’nın şirin ilçesi İznik’te yeni restore edilen yerler ve yeni açılan çini dükkanlarını yapacağımız yürüyüş turu ile detaylı olarak görecek (İznik merkezde Roma yolu, Nilüfer Hatun İmareti & Müze- Çini atölyeleri-çarşı, İznik Kalesi Kapıları – Ayasofya, Hacı Özbek Cami, Bayraklı Dede ve manzara seyri ) Öğle yemeğimizi İznik merkezde alacağız. Bu uzun günde dönüş yolumuzda Müşküle’de göl kenarında günün son çay molasını vererek Bursa’ya döneceğiz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 100 TL. (peşin ödeme içindir…)

Fiyata Ulaşım / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı dahildir. Olabilecek müze girişleri ve öğle yemeği hariçtir. Yol şartları nedeniyle katılımcı sayısı sınırlıdır.

Hareket saati: 22 Kasım 2015 pazar sabahı T.Kültür Merkezi önü 07:15  Doğumevi karşısı 07:30

SON BAŞVURU: 20 Kasım cuma günü saat 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
100 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet