Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Domaniç Dağlarına Yolculuk (15 kasım pazar)

15 Kasım 2015 Pazar / Oylat mağarası- Domaniç yaylası ve köylerine yolculuk

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür Gezisi

Sonbaharın renklerini yaşadığımız günlerde, bir Karagöz Turizm Klasiği olan rotamızda Domaniç dağlarının güzelliklerini seyretmeye gidiyoruz. Gezimiz Domaniç dağları tırmanışı ile başlıyor, Tahta Köprü Köyü -Domaniç Dağlarına Gizlenmis 93 Muhacırlarının Köyü (Kahvaltı molası), Domur Köy -Mızık Çamı; Osman Gazinin Büyüdüğü yer, Çukurca Köyü -Pazar Günleri Kurulan Yörenin Büyük Pazarı, Ilıcaksu -Sarıkız Efsanesi, Domaniç Şehri - Domaniç Yaylasının Göz Bebeği,  Çarşamba Köyü -Hayme Ana’yı, 
Osmanli Devletinin Kurucusu, Ertuğrulgazi’nin Annesinin türbesini ziyaret ve anma günü şenliklerinin yapıldığı tören alanı, - Dönüş yolumuzda yakın zamanda ziyarete açılan 
Oylat mağarasını ziyaret ediyoruz. İnegöl’de vereceğimiz köfte molası ardından Bursa’ya varacağız.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 110 TL... (peşin ödeme içindir)

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / rehberlik/ ikramlar / yolda kahvaltı ikramı/ köylerde çay molaları…

Fiyata dahil olmayan hizmetler: öğle yemeği/ olabilecek müze girişi – Öğle yemeği Domaniç şehir merkezinde serbest alınacaktır. Hareket saati: 15 Kasım 2015 Pazar sabahı TKM önü 07:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 07:30

SON BAŞVURU: 13 Kasım cuma günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet