Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Çanakkale Gelibolu-Şehitlikler-Truva-Bozcaada Gezisi (8-9 Ağustos Ctesi/Pazar)

08-09 Ağustos 2015 Ctesi-Pazar / Gelibolu Yarımadası ve Şehitlikler Truva ve Bozcaada GezisiHaftasonu 1 gece 2 gün Konaklamalı Kültür Gezisi 
Çanakkale ve Bozcaada bölgesini hedeflediğimiz yoğun programlı gezimizde ilk gün Gelibolu yarımadasına gidiyoruz. Büyük Çanakkale zaferinin yaşandığı Gelibolu yarımadasında uzman rehber eşliğinde bilgilenerek dolaşacağımız gezimiz sırasında Kilitbahir kalesi, Koca Seyyid, Havuzlar Şehitliği, Sargı Yeri, Abide, Yahya Çavuş Anıtı, Kabatepe, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, Kanlısırt Anıtı, 57. Piyade Alayı Şehitliği, Mehmet Çavuş Şehitliği, Seddülbahir ve Arıburnu Yarları, Conkbayırı ve Anafartalar Ovasını görecek, ayrıca bölgede yeni yapılan ve ziyarete açılan bazı şehitlik, abideler ve son gelişmeler hakkında bilgi alacağız. Öğle yemeği molamızı Alçıtepe köyünde vererek, Salim Mutlu müzesini geziyoruz. Gezimizi Mustafa Kemal Atatürk’ün karargah olarak kullandığı ve yakın zamanda tamamı restore edilen Bigalı köyüne uğrayarak tamamlıyor ve Eceabat üzerinden Çanakkale merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. İkinci günümüzde ilk durağımız Anadolu’nun en eski antik yerleşimlerinden Truva olacak. Truva Savaşını, Kaz Dağındaki tanrıçalar arası güzellik yarışmasını, dünyanın en güzel kadının aşkını kazanan Priamos'un oğlu Paris’in, Hellen'i kaçırmasıyla başlayan ve Troya'nın yıkılmasına yol açan İlyada'ya da konu olmuş savaşın hikayesini dinleyeceğiz, Truva kentinin sembolik tahta atını göreceğiz. Truva ziyaretmiz sonrası Bozcaada’ya devam edeceğiz. Geyikli’den feribotla ulaşacağımız Bozcaada merkezinde vereceğimiz öğle yemeği molası ardından isteyenlerle rengarenk sokaklarda gezip, kaleye çıkacağız, alışveriş için serbest zamanımız olacak . Akşamüzeri adadan ayrılarak Bursa’ya dönüyoruz...

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 310 TL... (peşin ödeme içindir…)

Fiyata ulaşım-feribot geçişleri / bölgede uzman rehber / sabah kahvaltı ikramı, Kalacağımız otelde sabah kahvaltısı ve cumartesi akşamı yemeği dahildir. Olabilecek Müze 
girişleri ve öğle yemekleri hariçtir. Konaklama: Temizay Otel / Merkez

Hareket saati: 08 Ağustos ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 06:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:15

SON BAŞVURU: 05 Ağustos 2015 çarşamba günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
310 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet