Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Süleymaniye'den Sultanahmet Bölgesine..

İstanbul’un siluetini minareler ve kubbeler süsler. Ramazan ayında bir başka güzel İstanbul’un en büyük iki mabedi Süleymaniye, Sultanahmet camii ve bölgesini hedeflediğimiz gezimiz Şöhretli Sultan Kanuni Sultan Süleyman’ın Koca Mimar Sinan’a yaptırdığı Süleymaniye camii ile başlayacak, camii ve etrafını saran büyük kompleksi, türbeleri ve Mimar Sinan'ın mütevazi mezarını görüp Mavi Camii olarakta bilinen I. Sultan Ahmet Camii nin olduğu Hipodrom/ Sultanahmet bölgesine geçiyoruz. Hipodrom meydanı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet Camii'ni gezecek akşamüzeri iftar saatinde Sultanahmet cevresinde gezi ve yemek icin serbest zaman bırakacağız.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 115 TL

Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik / Ramazan nedeniyle arzu edene kahvaltı ikramı dahildir. Öğle yemeği- iftar yemeği ve müze girişleri hariçtir.

Hareket saati: 28 Haziran pazar sabahı T.K.Merkezi önü 07:30 Doğumevi karşısı otobüs durağı : 07:45

SON BAŞVURU: 26 Haziran 2015 cuma günü saat: 18:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
115 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet