Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dağ Köylerinde Bahar Hazırlığı (15 Mart Pazar)

Bursa’ya hayat veren doğal güzellik abidesi Uludağ’ın arka yüzünde karla kaplı zirvenin manzarasının gün boyu bizimle olacağı bir gün sizi bekliyor. Doğanın bahara uyandığı ve kış mevsiminin son demlerinin yaşandığı günlerde gerçekleşecek gezimizde detaylı Gelemiç- Sorkun köyleri gezimizde yöreye has mimariye sahip geleneksel evleri, el dokuma ve İşlerini, el sanatlarını, dokuma tezgahlarını göreceğiz. Soba üstünde pişen yemekler ve dumanı tüten çaydanlıktan çay keyfi yapacağız. Köylerde açık olan misafir odaları, çamaşırhaneler, mandıralar, terzi ve demirci dükkanlarına uğrayacağız. İsteyenlerin Sorgun Mandırasından köy süt ürünleri alışverişi yapabileceği gezimiz Uludağ’ın en güzel manzarasının seyredildiği dağ dibi köyleri; Pınarcık, Dağdibi, Epçeler, Küçük ve Büyük Deliller’i geçerek Güneybudaklar köyünde vereceğimiz mola ile son bulacak. Bursa’ya varmadan önce Misiköy’de ki Etnoğrafya evine uğrayarak gezdiğimiz bölgeye ait kıyafetler ve eşyalar hakkında bilgi alacağız.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 110 TL (peşin ödeme içindir)Fiyata Ulaşım / ikramlar / rehberlik/ yolda mola verilerek sabah kahvaltısı- köy evinde yenecek öğle yemeği dahildir. Katılımcı sayısı sınırlıdır..

Hareket saati: 15 Mart Pazar sabahı T.K.Merkezi önü: 07:15 Doğumevi karşısı: 07:30

SON BAŞVURU: 13 Mart 2015 Cuma günü saat 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet