Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Foça- Cunda’da Bahara Merhaba (07-08 Mart Ctesi/Pazar Konaklamalı Gezi)

Ege’ye bahar geldi. Bahar güneşi ve kokusuyla ısınıp şenlenmeye başlayan şirin sahil kasabaları Foça ve Cunda’yı hedeflediğimiz gezimizde ilk olarak rotamızı şirin Balıkçı kasabası, sakinliği ve masmavi denizi ile Foça’ya çeviriyoruz.

İlk günümüzde sakin yürüyüşlerle Foça ‘nın merkezini ve çarşısını gezerek keşfedeceğiz. Denizle kucaklaşan dar sokaklara sıralanmış tarihi taş evleri ile Eski Foça’da konaklayacağımız gezimizde akşam yemeğimizi liman bölgesinde Ege’nin keyfini çıkararak uzun sohbetler eşliğinde yiyeceğiz. Pazar sabahı uzun kahvaltı sonrası dönüş yolumuzda önce bölgenin şirin köyü, yamaca yaslanmış, taş evleri ile Kozbeyli’ de dibek kahvesi ve kurulan yerel pazar için mola vereceğiz. Günün en güzel saatlerinde uğrayacağımız Ayvalık’ta meşhur tostun tadına bakıp hareketli çarşısı, taş evleri ve dar sokaklarında gezeceğiz. Cunda adasına geçerek henüz ziyaret etmeyenler varsa, Rahmi Koç Taksiyarhis müzesini gezeceğiz, bölgeyi kuşbakışı seyredebileceğimiz Sevim ve Necdet kent kitaplığına (yeldeğirmeni) çıkıp taş evlerle süslü arnavut kaldırımlı sokakların keyfini çıkaracağız..Cunda’da vereceğimiz yemek molası ardından Bursa’ya doğru yola çıkacağız.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 310 TL… (peşin ödeme içindir…)

Fiyata Ulaşım / rehberlik / seyahat sigortası/ sabah kahvaltı ikramı ve yol ikramları / Foça’da 1 gece konaklama, sabah kahvaltısı ve balık menüsü akşam yemeği dahildir. Fiyata dahil olmayanlar: Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri-akşam yemeğindeki içecekleriniz ve extralarınız hariçtir. Foça’da konaklayacağımız otel: Athena Otel veya Sempatik otel güneş

Hareket saati: 07 Mart 2015 Ctesi sabahı T.K. Merkezi önü: 06:15 Doğumevi karşısı: 06:30

SON BAŞVURU: 04 Mart Çarşamba günü saat 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
310 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet