Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Sanat Müzeleri Gezisi (01 Mart pazar)

İstanbul Modern-Pera-Atlı Köşk-Emirgan / 01 Mart 2015 Pazar 

Haftasonu günübirlik İstanbul kültür gezisi 

İstanbul’da sanatla dolu bir gün yaşamayı hedeflediğimiz gezide şehrin seçkin ve popüler üç sanat müzesini gezmeyi hedefliyoruz. Gezimiz Modern Sanat müzesi ile başlayacak. Müzenin boğaz manzaralı kafesinde sabah çayı kahvesi molası için vaktiniz olacak. İstanbul Modern'de sürekli sergilerin yanı sıra bu günlerde “Geçmiş ve gelecek, Ressam ve resim, Artists’ Film International (Uluslararası Sanatçı Filmleri) “ programından bir bölüm izlenimde..Tepebaşında bulunan Pera müzesinde ise; sürekli sergilerin yanısıra dünya tıp tarihinden bir kesite ışık tutan “Hayat Kısa, Sanat Uzun: Bizans’ta Şifa Sanatı” sergisi ve ünlü heykeltıraş, ressam “Alberto Giacometti’nin” Türkiye'deki ilk kapsamlı sergisi izlenimde . Pera ‘dan sonra rotamızı Emirgan’da bulunan SSM Atlı köşk müzesine çeviriyoruz. Atlı Köşk’te Barselona doğumlu Katalan ressam ve heykeltıraş Joan Miró'nun eserlerinden oluşan "Kadınlar, Kuşlar, Yıldızlar" adlı sergisinde son günler... Müze ziyaretimizin yanı sıra bizi Emirgan’da çınaraltında çay ve boğaz keyfi bizi bekliyor. 

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 110 TL Fiyata Ulaşım / ikramlar/ rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. 

Öğle yemeği ve müze girişleri hariçtir- girişlerde grup indriminden faydalanılacaktır. 

Hareket saati: 01 Mart 2015 Pazar sabahı 07:00 TKM önü 07:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı 

SON BAŞVURU: 27 Şubat cuma saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
110 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet