Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Karlar Altında Bolu- Abant- Gölcük- Kartalkaya

21-22 Şubat 2015 Ctesi/ Pazar Karlı günlerde Bolu Abant ve Gölcük gölleri ve Kartalkaya

Haftasonu 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Doğa & Kültür Gezisi 

Kış mevsiminde yağan karla beyazlara bürünerek bir başka güzel olan Abant, Gölcük göllerini ve Kartalkaya kayak merkezini görmeye gidiyoruz. Gezimizin birinci günü İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak daha sonra rotamızı Bolu Dağı’na çevireceğiz. Karla kaplı Abant gölünü etrafında yürüyüş yaparak keşfedeceğiz, temiz dağ havası alarak yorgunluğumuzu göl kenarındaki cafe & restaurant’ta atacağız. Abant sonrası, Gölcük gölüne gidiyoruz ve göl etrafında yürüyüş yaparak şömine başında çay & kahve molası veriyoruz. Akşam üzeri saatlerinde otelimize giderek dinlendikten sonra uzun ve bol sohbetli bir akşam yemeği bizi bekliyor. Ertesi gün kahvaltımızın ardından Batı Anadolu’nun önemli kayak merkezlerinden Kartalkaya’ya gidiyoruz. Güzel manzaralı bir yolculuk sonrası ulaşacağımız Kartalkaya’da vereceğimiz mola ve serbest zamanın ardından Bursa’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. 

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 310 TL ...(peşin ödeme içindir) 

Fiyata Ulaşım / rehberlik / milli park girişleri, kahvaltı ikramı, yol ikramı, otelimizde konaklama ve akşam yemeği dahildir. Öğle yemekleri hariçtir. Kalacağımız otelin web adresi: Emniyet Otel (Yurdaer Otel) 

Hareket saati: 21 Şubat 2015 Ctesi sabahı T.K.Merkezi önü: 06:15 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:30Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
310 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet