Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Mudurnu -Abant- Yedigöller Rotası (konaklamalı)
Ülkemizde sonbahar renklerinin en güzel yaşandığı Batı Karadeniz bölgesinde gerçekleşecek gezimiz sabah İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak. İznik gölünde doğan güneşi seyrettikten sonra tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri ve cumartesi günleri kurulan hareketli yerel pazarları ile dikkat çeken Taraklı- Göynük ve Mudurnu rotasını takip edeceğiz. Yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı ‘da vereceğimiz kısa molanın ardından evleri, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük’e gidiyoruz. Öğle yemeğimizi cumartesi günleri yörenin en büyük pazarı kurulan, el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Günü Abant gölü ile noktalayacağız. Göl çevresinde yapacağımız dinlendirici turumuz ve kahve molası sonrası Bolu’da otelimize yerleşiyoruz. Pazar sabahı otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yedigöller bölgesi yolculuğumuz başlayacak. Sonbahar renklerinin dansına tanıklık edeceğimiz yolculuğumuz sırasında Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl ‘ü göreceğiz fotoğraf çekmek ve yürüyüş için serbest zamanlarımız olacak.

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
295 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2015 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet