Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kozak Yaylası-Cunda ve Ayvalık (konaklamalı)
Kış mevsiminin son günlerinde Ege''nin güneşi ortalığı ısıtmaya başladı, bahar kokusu mis kokulu ada anlamına gelen "Moshinos" yani Cunda adasında çoktan hissediliyor. Kış mevsiminin ağırlığından kurtulup temiz hava ve Ege güneşi eşliğinde sakin ve huzurlu yürüyüşlerle süsleyeceğimiz Kozak yaylası-Cunda-Ayvalık rotamızı kaçırmayın. Gezimiz Bergama bölgesinin çam fıstığı ve ipek böcekçiliği yetiştiriciliği ile meşhur Kozak yaylasına yapacağımız yolculuk ile başlayacak. Kozak yaylasında şaşırtıcı büyüklükte çam ağaçları ve aralarına serpiştirilmiş Nebiler, Ayvatlar, Demircidere, Aşağıbey gibi şirin Ege köylerini göreceğiz, köylerde molalar vererek Kozak yaylasının güzel havasını içimize çekeceğiz. Öğleden sonra Cunda adasına varmış olacağız. Taş kahve’de vereceğimiz kahve molası ardından, Cunda adası merkezinde ilginç yapılar ve taş evler arasında geziye başlayacağız, Cunda’ya ve Ayvalık’a hakim tepede bulunan, yakın zamanda restore edilerek Sevim Necdet Kent kitaplığına dönüştürülen Agios Yannis kilisesi ve ona ait yeldeğirmenine çıkacağız. Akşam bizi Cunda’ya has özel mezelerle, yanan şömine eşliğinde keyifli bir akşam yemeği bekliyor. Pazar sabahı kahvaltıdan sonra Cunda’nın Patriça mevkiine giderek (Ayia Dimitri ta Selina) Ayışığı manastırına zeytin ağaçları arasında yürüyüş yapacağız. Pazar günü öğleden sonra Ayvalık merkezinde rehberimizin önderliğinde daracık sokaklarda, eski taş evler ve rumlar döneminden kalma kilise yapılarını ve zeytinyağı fabrikalarını gezip küçük ama hareketli çarşı bölgesinde mola vereceğiz. Meşhur ayvalık tostunun gerçek tadını alacağınız yer olan Ayvalık''ta son durağımız güzel manzaranın seyredileceği şeytan sofrası tepesi olacak..

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
265 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet