Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Kapadokya Gezisi ve Balon Seyahati
Kapadokya gezimiz Perşembe akşamını Cuma gününe bağlayan gece başlayacak. Klasik Kapadokya rotalarının dışına çıkacağımız gezimizde Cuma sabahı ilk molamızı Aksaray Ağaçlı tesislerinde vereceğiz. Ihlara vadisine inerek doğal güzelliği ile etkileyici vadide yapacağımız yürüyüşümüzde ilginç kaya kiliselerini görüp Belisırma köyüne varacağız. Öğle yemeğimizi Melendiz çayı kenarında aldıktan sonra Kaymaklı yer altı şehrine gidiyoruz. Akşamüzeri konaklama yapacağımız Ürgüp’e geçiyoruz.
İkinci günümüz Bölgeyi yukarıdan fotoğraflayabileceğimiz Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi ve Paşabağ Vadisi ile başlayacak. Freskleri ile ziyaretçilerini büyüleyen Göreme açık hava müzesinde , (Rahipler ve Rahibeler Manastırı, Aziz Basil Şapeli, Elmalı Kilise, Azize Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Kiler, Mutfak, Yemekhane)  görüyoruz. Öğleden sonra Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’e geçiyoruz. Şarapları ile ünlü bölgede, şarap tadım ve alışveriş yapma imkanı için imalathanelerde mola veriyoruz. Yolumuz üzerinde anne baba çocuk olarak adlandırılan meşhur peribacalarını görüp, lavların oluşturmuş olduğu, yeryüzü şekillerinin eşsiz manzarasını görebileceğimiz güneşin batışını seyredebileceğimiz Kızılvadi’ye hareket ediyoruz. Güneşi uğurladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimize yörenin kayalara oyulmuş mekanlarında, eğlence imkanı Türk Gecesi (extra)
Kapadokya’daki son günümüzde isteyenlerle sabahın erken saatinde kalkarak Balon uçuşu gerçekleştireceğiz. (extra) Kahvaltının ardından ilk durağımız taş evleri ile eski bir Rum yerleşimi olan Sinasos-Mustafapaşa Kasabası olacak. Son gün programımız Kızılırmak’ın suları ve verimli toprakları ile beslenen Avanos ve Çanak Yapım Atölyeleri ile başlayacak. Avanos’u gezdikten sonra Bursa’ya doğru hareket ediyoruz.

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
395 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet