Karagöz Travel   Karagöz Travel
+90 (0224) 221 87 27
Karagöz Turizm Twitter Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Turkuazoo-Panorama 1453-Miniatürk-Boğaz turu
İstanbul’a yapacağımız bu haftasonu kaçamağında önce Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo ‘ya gidiyoruz. Öğle yemeği için ülkemizin en büyük yaşam ve alışveriş merkezi İstanbul Forum’da serbest zamanımız olacak. Öğle yemeği için İstanbul Forum’daki kısa serbest zamanın ardından rotamızı Panorama 1453 Tarih Müzesine çevireceğiz. Bu etkileyici müzede İstanbul ‘un fethine ve kente giriliş anına yeniden tanık olacak İstanbul’un fethini yeniden yaşayacaksınız. Öğleden sonraki duraklarımız sırasıyla Minyatür Türkiye –Miniatürk ve İstanbul boğazının en güzel noktası Ortaköy olacak. Güne güzel bir boğaz gezisi ile nokta koyacağız. Akvaryum web sitesi: www.turkuazoo.com/ - Panorama 1453 Tarih müzesi www.panoramikmuze.com Miniatürk: http://www.miniaturk.com.tr

Genel Bilgiler

  • Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
  • Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
  • Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
  • Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
  • Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
  • Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
  • Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
  • Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
85 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Travel Facebook Karagöz Travel Twitter

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2019 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet