Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Işıl Işıl İstanbul’da Yılbaşı Heyecanı
2011’in son günlerinde yaklaşan yılbaşı için ışıklandırılmış ve hareketli atmosferi ile İstanbul’u soluyacağınız gezimizde özel mekan ve müzeleri gezeceğiz. Sabah çayımızı İstanbul Modern Sanat Müzesinin boğaz ve tarihi yarımada manzaralı kafesinde içeceğiz. Müzede sürekli sergilerin yanı sıra süreli sergilerde bulunuyor; “Hayal ve Hakikat” adlı romanı kendisine referans olarak alan sergide,
kadın sanatçıların hayallerini hakikate nasıl dönüştürdüklerini araştırarak, kadın sanatçıların üretimlerinde hakikatin farklı katmanlarıyla kurdukları ilişkinin bugünkü çağdaş sanat kültürü içindeki yerini görsel örnekleriyle bulabilirsiniz. Hayal ve Hakikat” sergisiyle eş zamanlı kurgulanan “Tekinsiz Karşılaşmalar” fotoğraf sergisi, Türkiye’den genç kuşak altı kadın sanatçının son dönem çalışmalarına yer veriyor.
Modern Sanat Müzesi ardından İstiklal caddesine çıkacağız. Cadde boyunca ve ilginç bazı sokaklarda yürüyüşümüzü yaparak önemli tarihi binalar hakkında bilgi sahibi olacak Türvak Sinema Tiyatro müzesini gezeceğiz. Pera müzesini ziyaret edeceğiz. Müzede sürekli sergide bulunan eserler yanında “Suretin Sireti “ Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Sanat Koleksiyonu Sergisi ile “Osman Hamdi Bey
ve Amerikalılar sergileri” izlenime açık. Tünel ve Asmalımescit bölgesini geçip Galata kulesine çıkarak kuş bakışı bölgeyi seyredeceğiz. İlginç kafe ve restaurantlarda molalar ve gezinin sonunda size vereceğimiz serbest zaman ile gezimiz son bulacak. Sinema Tiyatro müzesi: http://www.turvak.com.tr/  Modern Sanat müzesi: http://www.istanbulmodern.org Pera Müzesi : www.peramuzesi.org.tr

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
75 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet