Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Tepeden Tepeye İznik Gezisi
Bahar günlerinin en popüler rotasında İznik gölü çevresinde yer alan ilginç köyleri gezeceğiz. Yeniköy’de kahvaltımızı yaptıktan sonra Radar Tepesine çıkarak bir tarafta Uludağ’ın zirvesini, diğer tarafta İznik gölü ve İzmit körfezi ile Yalova’yı seyredeceğiz. Keramet, Çakırca-doğal kaplıca suları ve göletini görüp, Boyalıca’da mola vereceğiz. Elbeyli köyü ve Güney Marmara ‘nın Roma döneminden kalan tek dikilitaşı bölgenin en ilginç yerlerinden. Daha sonra İznik’in tepelerine doğru çıkarak Elmalı köyüne gideceğiz. Ziyaretçilerine Karadeniz’de bir yayla geziyormuş havasını yaşatan Elmalı köyünde tamamı el yapımı ahşap cami, müze olarak saklanacak değerde. Öğleden sonra Bursa’nın şirin ilçesi İznik’te yeni restore edilen yerler ve yeni açılan çini dükkanlarını görecek (İznik merkezde Nilüfer Hatun İmareti & Müze- Çini atölyeleri-çarşı İznik Kalesi Kapıları – Ayasofya, Bayraklı Dede ve manzara seyri ) Yemek molamızı İznik merkezde veya göl kenarında vereceğiz. Dönüş yolumuzda göl kenarında günün son çay molasını Müşküle’de vererek Bursa’ya döneceğiz.


Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
60 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet