Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Cunda Adasında Yaza Merhaba...(konaklamalı)
Uzun süren kış mevsimi ardından 2009 yazına güzel kokulu ada “Cunda” adasında merhaba diyeceğiz. Gezimizi adayı daha yakından tanımak için yürüyüşlerle süsleyeceğiz. Gezimizin ilk günü Bursa’dan erken saatte hareketle direk Cunda’ya varıyoruz, otelimize yerleşiyor, Taş kahve’de vereceğimiz kahve molası ardından önce ada merkezini, sokak sokak geziyoruz daha sonra Cunda ve çevre adalarını kuş bakışı seyredebileceğimiz Çamlı manastır tepesine yürüyoruz. Bu tepe eskiden Ayvalık ve Cunda halkının, çam kokulu havayı solumak için günübirlik çıktıkları bir mesire ve baharı kutlama yeriydi. Bu güzel manzaralı yürüyüşümüzün ardından tekrar merkeze dönüyor ve Türkiye’nin en iyi balık lokantalarına ev sahipliği yapan adada uzun ve keyifli bir ege akşamının keyfini çıkarıyoruz. Ertesi sabah adanın neoklasik taş evlerle süslü sokaklarında yürüyüş yapıyor, kahvaltıdan sonra rotamızı adanın kuzey kısmına Patriça bölgesine çeviriyoruz. Güzel ve sakin koylardan geçerek 2.Patriça köyünde aracımızdan inerek, bahar çiçekleri fışkırmış yolda, zeytin ağaçları eşliğinde yapacağımız yürüyüşten sonra adanın en ilginç yapılarından birine, kayalık bir koyda gizlenmiş Ayışığı Manastırına varıyoruz. Akşamüzeri Ayvalıkta çay&tost molası verip Bursa’ya doğru hareket ediyoruz.

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
189 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet