Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
BODRUM – Gökova Körfezi
1.Gün: Öğleden sonra Bodrum Limanı’nda  tekneye biniş. Hoş geldin içkisi, tura ve tekneye ilişkin bilgiler, yolcular arası tanışma
2.Gün: Sabah  liman işlemleri sonrası yola çıkış. İlk denize girme molası öğlen yemeği ile birlikte Karaada’da. Daha sonra yaklaşık  3-4 saatlik bir seyir ile Gökova Körfezi''nin  güney kıyısında  etrafı yeşil çamlarla kaplı güvenli bir liman olan Çatı’ya varış ve geceleme.
3.Gün: Kahvaltı sonrasında  1.5 saatlik  bir seyir ile  körfezin koylar açısından daha zengin  iç taraflarındaki Yediadalar’a varış. Geceleme bir akşam yürüyüşü için  uygun olan Küfre’de.
4.Gün: Küfre’de kahvaltı, Löngöz’de yüzme ve öğlen yemeği molasından sonra akşama doğru  geceleme limanı  Karacasöğüt’e varış. Buradan bir minübüs  yada bir taksi ile Marmaris’i gezme olanağı.
5.Gün: Sedir (Kedrae) Adası''nın gezilmesi. Eşine başka hiç bir yerde rastlayamayacağınız  küçük bir kumsalı ve önünde olağanüstü berrak bir suyu olan  bu adanın bir diğer adı da Kleopatra Adası''dır. Adadaki kumun Kleopatra ve Antonius  için özel olarak  taşındığı rivayeti var .Daha sonra İngiliz limanına  varış ve geceleme. Birinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz savaş gemilerinin Alman gemilerinden kaçarken saklanmak için bu koyu kullanmaları nedeniyle burası İngiliz koyu olarak tanınıyor.
6.Gün: Kahvaltıdan sonra körfezin kuzey sahilinde Gökova’da turkuaz renginin en belirgin olduğu Akbük’e varış. Buradaki yemek ve yüzme molasından sonra Çökertme’ye doğru yol alırken Ören (Antik Keramos Kenti) yakınındaki Gökova santrali ve onun devasa bacası önünden geçeceksiniz. Geceleme Çökertme’de.
7.Gün: Orak Adası ve Çiftlik’ de verilecek yemek ve yüzme molalarından sonra yolcuların isteğine göre geceleme Bodrum limanında.
8.Gün : Kahvaltı sonrası Bodrum’da tekneden  ayrılma.

Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet