Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Tarihi Bursa Yürüyüş Gezisi (11 Şubat Pazar)

TARİHİ BURSA YÜRÜYÜŞ GEZİSİ

11 Şubat 2024 Pazar / Bursa surları, Zindankapı, Yeşil Külliyesi, Panorama Fetih Müzesi ...

Haftasonu Günübirlik Şehir Kültürü Gezisi

Yaşadığımız şehrin bilinmeyen yüzünü, sık yürümediğiniz sokaklarını size gezdirmeyi hedeflediğimiz, belki de uzun zamandır ziyaret etmediğiniz tarihi bölgelerini yürüyüş turu ile gezerek hikayeleriyle şehrin geçmişine yolculuk yapacağımız gezimiz Tophane’de başlayacak . Gezimiz boyunca; Osmangazi-Orhangazi Türbeleri- Nöbet değişimi, Saltanat kapısı, Bursa surlarının ilginç orjinal duvar ve burçları, Üftade Hz Türbesi, Fetih Kapı, Zindan kapı ve müzesi, Yerkapı, Bursa Mevlevihanesi, Üçkurnalar (Kartacalı ünlü komutan Hanibal), Hasan Eşref Efendi Konağı-Yaşam Kültürü Müzesi, Eskici Dede, Tahtakale Bölgesi, Helvacı Acele Bacı türbesi, İnebey Kütüphanesi, Fransız Kilisesi, Irgandı Köprüsü , Yeşil Külliyesi  ve Panorama Fetih Müzesini göreceğiz tarihi Bursa sokaklarında çay-kahve molaları vereceğiz.Sizlerden gelen talep üzerine organize ettiğimiz, yaşadığımız şehrin tarihini, bölgenin ilginç hikayelerini, Bursa’nın çok bilinmeyen yüzünü size anlatacağımız gezimize bekleriz.

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 450 TL

Fiyata Uğur Çelikkol’un sunacağı rehberlik dahildir. Öğle yemeği hariçtir. Gezi kapsamında ziyaret edeceğimiz müzeler ücretsizdir. Yürüyüş gezisi olması nedeniyle katılımcı sayısı max 15 kişi ile sınırlıdır. Hareket saati: 11 Şubat pazar sabahı Tophane Saltanat kapı önü 09:45 Tahmini bitiş saati 17:00 dir.

SON BAŞVURU: 9 Şubat Cuma günü saat 12:00

...


KARAGÖZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Eski Aynalı Çarşı No:7 Bursa Tel: 224 2218727-2205350

Web: www.karagoztravel.com e-mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
450 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet