Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
İstanbul Kız Kulesi- Kuzguncuk- Haliç- Piyer Loti Gezisi ( 7 Ocak Pazar)

İstanbul Kız Kulesi- Kuzguncuk- Haliç- Piyer Loti...

7 Ocak 2024 Pazar / Üsküdar- Kuzguncuk- Haliç- Eyüp- Piyer Loti rotası

Haftasonu Günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

Gezimiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve yakın zamanda restore edilerek tekrar ziyarete açılan meşhur Kız kulesi ile başlayacak. İstanbul’un simgelerinden kız kulesine tekne ile geçerek tarihi yarımadayı ve İstanbul boğazını seyredeceğiz. Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi arasında bir vadide kurulmuş, birçok dizi ve filme plato olmuş Kuzguncuk gezimizin en renkli durağı olacak. Tarihi evleri huzurlu ortamı ve farklı dinlere ait ibadethaneleri ile dikkat çeken güzel evlerle süslü Kuzguncuk sokaklarında yürüyüş yaparak, hayatı yavaşlatacağız..serbest zaman vereceğiz. Daha sonra Üsküdar’a dönerek Haliç gemisine bineceğiz. Üsküdar iskelesinden hareketle, yolcularına güzel bir seyir ve manzara keyfi sunan gemiyle Haliç körfezine doğru giderken Haliç’in iki yakasını da denizden seyretme fırsatımız olacak. Eyüp iskelesinde inerek kısa bir yürüyüşle Eyüp bölgesine geçecek, Eyüp Camii ve Hz.Eyüp Sultan türbesini ziyaret edeceğiz, akşamüzeri çay keyfi için Piyer Loti tepesine çıkacağız. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 0 TL ...

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / Üsküdar-Eyüp vapur bileti / kahvaltı ikramı ve yol ikramı dahildir. Öğle yemeği, müze girişleri, hariçtir... Fiyata öğle yemeği, Kız kulesi geçiş bileti, ve müze girişleri dahil değildir. Kız Kulesi geçişi için müze kartınız olması tavsiye edilir.Hareket saati: 7 Ocak Pazar sabahı Nilüfer metro durağı 07:15

SON BAŞVURU: 3 Ocak çarşamba günü saat:12:00 / Lütfen rezervasyonu son günlere bırakmayınız !

 

KARAGÖZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Eski Aynalı Çarşı No:7 Bursa

Tel: 224 2218727-2205350

Web: www.karagoztravel.com e-mail: travel@karagoztravel.com
Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
0 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet