Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Bursa Yürüyüşleri – 1 “Muradiye’den Hisar içine...“
Yaşadığımız şehir Bursa’yı daha yakında tanımak amacıyla Bursalılara bir kültür hizmeti olarak başlattığımız bu yürüyüş gezileri serimizin ilkinde Muradiye ve Tophane (hisar) bölgesini hedefliyoruz. Bursa’nın tarihi bölgelerinden Muradiye’de başlayacak yürüyüş gezimizde, Muradiye türbeleri, Uluumay Osmanlı kıyafetleri Müzesi, Hüsnü Züber Evi (Rus Konsolosluğu), Osmanlı evi, Kayabaşı (Kutsal Havariler) Rum Ortodoks Kilisesi, eski Muradiye evlerini görecek, eski İpek fabrikası, Romangal fabrikası (Fransız Konsolosluğu) Farbrika-iHumayun, Cilimboz, Zindankapı, Asa suyu, Surlar içinde yapılmış ilk Osmanlı eseri Alaaddinbey Camii ve çeşmesi, Çitlenbik Dede, Velediyaniç çeşmesi, Tahtalı mescid, Bitinya Sarayı kalıntıları, Oruç Bey kabri ve hamamı, Islahhane-Sanat mektebi, İbrahim paşa hamamı, İsabey cami ve medresesi, Oruç Reis Türbesi, Bey Sarayı, Rum ustaların yaptığı Şehadet Cami, Osmangazi-Orhangazi Türbeleri, Aya İlias Manastırı, Aya Yanni (Theologos ) Metropolit Kilisesi, Sümbüllü bahçe, Darphane (Nilüfer Hatun mescidi) Saltanat kapı, Kavaklı Cami, Çınarı ve Geyikli Baba, Haraççıoğlu medresesi, Üftade Hazretleri, Yerkapı, Pınarbaşı, Fetih kapısı, Bursa surları ve gezimiz sırasında göreceğimiz diğer ilginç yerler ve dar sokaklar sizi bekliyor.


Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
20 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet