Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Acarlar Longozu- Kefken- Kerpe Gezisi ( 22 Ekim Pazar )

Acarlar Longozu- Kefken- Kerpe

22 Ekim 2023 Pazar / Karadeniz kıyısında doğa harikaları...

Hafta sonu günübirlik doğa & kültür gezisi

Karadeniz’de farklı bir gün, yaklaşan bahar renkleri, doğa ve Karadenizi yaşamak için Türkiye’deki iki önemli Longoz orman alanından biri olan Acarlar Longozuna gidiyoruz. Kandıra üzerinden başlayacak gezimizde ilk durağımız, Karadeniz’in doğal koylarından biri, birçok film ve video klipte kullanılan ilginç kayalıkları ile Kerpe koyu olacak.. Daha sonra rotamızı pembe kayalıkları ve balıkçı barınağı ile meşhur Kefken ‘e çevireceğiz. Kefken limanında vereceğimiz mola sonrası Kaynarca – Karasu arasında koruma altında bulunan Acarlar Longozuna gideceğiz..  Su basar ormanı olarak ta adlandırılan bölgede mola verip, yeni yapılan yürüyüş yollarında Longoz’u yakından tanıma fırsatı bulacağız.. 23 km2’lik büyüklüğüyle Türkiye’nin tek parça halindeki en büyük subasar ormanı olan Acarları gördükten sonra Sakarya nehrinin Karadeniz’e kavuştuğu noktada, Karadeniz manzarası eşliğinde isteyenlerle deniz kenarında en taze balık yiyebileceğiniz biri olan Karasu’da Balık ziyafeti yapıyoruz,  Çay-kahve molası ardından Bursa’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Geziye dair notlar : Kişi Başı: 895 TL...

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım / ikramlar / rehberlik / yolda kahvaltı ikramı. Fiyata dahil olmayan hizmetler: Öğle yemekleri ve olabilecek müze girişleri hariçtir. Gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır, ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir. Hareket saati: 22 Ekim pazar sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros market tarafı cep 07:00

SON BAŞVURU: 18 Ekim çarşamba günü saat:12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız !Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
895 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet