Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Sakız Adası Gezisi ( 8-10 Eylül 2 gece konaklamalı )

Sakız Adası Gezisi

08-10 Eylül 2023 / Ege’nin en güzel adasında masmavi günler

Hafta sonu 2 gece 3 gün konaklamalı doğa & kültür & ada gezisi
Yaz Mevsimin en güzel zamanında Ege‘nin karşı yakasına, geçmişten günümüze Anadolu’nun hemen yanı başında olan ama hep uzaktan gördüğümüz bir adaya gidiyoruz. Çeşme’den feribotla başlayacak gezimiz boyunca Sakız adanın ve Ege’nin zengin mutfağını, müzikli tavernalarını, özellikle bol ve taze deniz ürünlerini, mezelerini, kültürünü, yaşam tarzını, ilginç köylerini, doğasını, hareketli çarşı bölgesini keşfedecek, Osmanlı döneminin izlerini süreceğiz. Ayrıca bu sefer adanın muhteşem denizine girmek, tam bir günü denizde geçirmeyi, Meşhur Komi plajının keyfini çıkarmayı planlıyoruz ! Ada’nın güneyine yapacağımız tur sırasında önce narenciye bahçeleri arasındaki taş konakları ile meşhur Kambos bölgesini görecek, seramik atölyeleri ile meşhur Armolia- dar sokakları ve kendine has el yapımı desenli evleri ile meşhur Pirgi, bir başka kale köy Mesta ‘yı gezerek adanın sembolü Sakız ağaçları ile tanışacağız. Merkezde hareketli çarşı bölgesini, Sakız kalesini, dar sokaklarını, Korais Kütüphanesi-Philip Argenti Etnoğrafya müzesini, Bizans müzesi olarak kullanılan Mecidiye camiini ve Osmanlı dönemi çeşmelerini göreceğiz. Akşamları Ege müzikleri eşliğinde keyifli ve uzun yemeklere imza atacağız. Karagöz Turizm’in klasikleri arasındaki bu güzel rota ile yaz güneşinin keyfini çıkarırken aynı zamanda Sakız adasının güzelliklerini keşfedeceğiz. Ege mavisini Sakız adasında yaşamak için yerinizi hemen ayırın.!
Geziye dair notlar : Kişi Başı: 0 Euro_ ( Çift kişilik odada kişi başı peşin ödeme fiyatıdır.)

Fiyata dahil olan hizmetler : Bursa- Çeşme- Bursa ulaşımı / Çeşme-Sakız-Çeşme feribot geçişleri/ Liman vergisi/ seyahat sigortası / rehberlik / Liman- otel- Liman transferleri /Sakız adası güneyine yapacağımız Pyrgi- Mesta- Armolia / Sakız ağacı yetişen bölge tur / şehir merkezindeki tur, Komi plajı deniz organizasyonu ve transferi, Liman bölgesinde denize sıfır konumda Kyma otelde kahvaltı dahil konaklama…

Fiyata dahil olmayan hizmetler : Öğle-akşam yemekleri, (yemekler için rehberiniz grup olarak en güzel yerel mezeler ve deniz ürünleri menülerini uygun fiyata yemeniz konusunda organizasyon yapacaktır-veya size uygun fiyata yemek yiyebileceğiniz yerleri gösterecektir ) otellerde alınan extralar, müze girişleri, vize, pasaport masrafları, yurt dışı çıkış harcı, kişisel harcamalar hariçtir. Gezimizde konaklayacağımız otel, gezi programı ve adanın mevsim itibariyle halen yoğun olmasından dolayı katılımcı sayısı sınırlıdır. Önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir.!

LÜTFEN başvurunuzu son günlere bırakmayınız !!!

Hareket saati: 7 Eylül Perşembe akşamı gece yarısından sonra, dönüş 10 Eylül pazar günü akşamı

SON BAŞVURU: Vizesi olan Pasaportlarınızla birlikte 21 Ağustos Pazartesi günü saat 12:00 * Çok saatler boyu uzun yürüyüşümüz yok, kısa mesafelerde ve yavaş yürüyüşler olacak, adanın keyfini çıkarmak için serbest zamanlarımız olacak. * Yaz güneşi ısıtacağı için pamuklu giysileri tercih edin, akşamlar biraz serin olabilir, tedbirli olun. Deniz kıyafetlerinizi unutmayın !* Fotoğraf makinelerinizi, şarj aletlerinizi, pillerinizi, hafıza kartlarını, kullandığınız ilaçlarınız varsa ilaçlarınızı unutmayın. * Bütün neşenizi, heyecanınızı, merakınızı yanınıza almayı, varsa dertlerinizi, işinizi, sıkıntılarınızı, ön yargılarınızı, hepsini evde bırakmayı unutmayın ! * Yeşil pasaportu bulunan yolcular vizeden muaftır.

...
KARAGÖZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Eski Aynalı Çarşı No:7 Bursa Tel: 224 2218727-2205350

Web: www.karagoztravel.com e-mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
0 Euro_

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet