Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Heybeliada-Büyükada Gezisi (28 Temmuz pazar)

HEYBELİADA-BÜYÜKADA GEZİSİ

28 Ağustos 2024 Pazar / Yalova’dan hareketle Heybeliada -Büyükada

Hafta sonu Günübirlik İstanbul Adalar Kültür Gezisi

Yaz güneşinin ve Marmara’nın keyfini çıkaracağınız, İstanbul’un en güzel adalarından Heybeliada ve Büyükada’yı hedeflediğimiz gezimiz Yalova’dan bineceğimiz ada vapuru yolculuğu ile başlayacak. Adalar gezimizde önce Heybeliada’ya giderek, ada sokaklarında Deniz Lisesi, Aya Nikola kilisesi, İsmet İnönü evi müzesi, Halki Palas Oteli gibi ilginç yerlere uğrayarak ada merkezini keşfedeceğiz. Kahve molası ardından şehir hatları vapuruna binerek kısa bir yolculukla İstanbul adalarının gözdesi Büyükada’ya geçeceğiz. Yürüyüş turu ile Büyükada’nın begonvil ve zambaklarla süslü sokaklarını, dikkat çeken mekanlarını, dini yapılarını, adanın muhteşem konaklarını göreceğiz.. İsteyenler Aya Yorgi tepesine akülü arabalarla ulaşabilir, veya bisiklete binebilir..Adadan ayrılmadan önce son yemek molamız deniz kenarında..Tahmini Bursa dönüş; 21:30

Geziye dair notlar: Kişi Başı: 1450 TL …( peşin ödeme içindir )

Fiyata Ulaşım / rehberlik / kahvaltı ikramı ve ada vapur biletleri dahildir. Bu gezide 3 kez vapur bileti alınmaktadır. Öğle yemeği, akülü araba-bisiklet gezisi ve olabilecek müze girişleri yolcularımıza aittir.  Hareket saati: 28 Temmuz pazar sabahı Nilüfer Metro Durağı Migros market tarafı  08:45

SON BAŞVURU: 25 Temmuz 2024 perş günü saat:12:00/ Lütfen rezervasyonu son güne  bırakmayınız!

Geziler Hakkında Bilgi ve Rezervasyon için :


Karagöz Turizm Seyahat Acentası

Nalbantoğlu mh.Başlıkçılar sok. Eski Aynalı Çarşı No:5/7 Osmangazi 16020  BURSA

Tel/Fax: 0 224 44 33 224- 2238583 -221 87 27 - 220 53 50

web: www.karagoztravel.com & e mail: travel@karagoztravel.comGenel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
1450 TL

Hemen ön rezervasyon yaptırmak istiyorum

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet