Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Karlar Altında Bolu Abant ve Gölcük Gölleri (Günübirlik 5 Mart pazar)

Karlar Altında Bolu Abant ve Gölcük Gölleri

5 Mart 2023 Pazar / Kış ayında karla kaplı başka güzel Bolu-Abant ve Gölcük gölleri

Haftasonu Günübirlik Doğa & Kültür gezisi

Çok özlediğimiz kar geldi.. ve şimdi bizim için kış mevsiminde yağan karla beyazlara bürünerek bir başka güzel olan Abant ve Gölcük göllerine gitme zamanı. Gezimiz İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacak, İznik gölünün ve keyfini çıkardıktan sonra rotamızı Bolu Dağı’na çevirerek dağlar arasında saklı muhteşem manzaralı Gölcük gölüne gidiyoruz. Meşhur Gölcük gölü etrafında yürüyüş yaparak çay -kahve molası vereceğiz, manzaranın tadını çıkaracağız. Daha sonra Abant gölüne doğru yola çıkıyoruz. Abant gölü çevresinde isteyenler sucuk-ekmek keyfi yapabilir. Gezimizin en güzel noktası her mevsim güzel, kışın karla kaplı başka güzel Abant gölüne vardığımızda, arzu edenlere kırmızı şarap-çikolata ikramımız olacak. Abant gölü çevresinde yürüyüş yaparak, şömine başında sahlep molası veriyoruz.. Doğa ile başbaşa bir günün ardından Bursa’ya doğru yola çıkacağız. Yanınıza sandviç, bisküvi, çikolata meyve suyu alabilirsiniz.

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 595 TL..

Fiyata Ulaşım / rehberlik / milli park girişleri, sabah iznik gölü kenarında vereceğimiz mola ile limitsiz çay ile kahvaltı ikramı / Abant gölünde kırmızı şarap-çikolata ikramı dahildir.  Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 16 kişidir. Tahmini dönüş saatimiz 22:00 Hareket saati: 5 Mart pazar sabahı T.K.M önü : 05:50 Doğumevi karşısı otobüs durağı: 06:00

SON BAŞVURU: 1 Mart çarşamba günü saat 12:00 / Lütfen rezervasyonu son güne bırakmayınız…Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
595 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet