Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Dolmabahçe Sarayı- Deniz Müzesi –Ortaköy- Emirgan (26 Ocak Çarşamba)

Dolmabahçe Sarayı- Deniz Müzesi –Ortaköy- Emirgan

26 Ocak 2022 Çarşamba / Deniz Müzesi –Akaretler- Ortaköy - Emirgan- Atlı Köşk

Haftaiçi günübirlik İstanbul Kültür Gezisi

İstanbul gezimiz Dolmabahçe sarayı ile başlayacak, Sultan Abdülmecid tarafından 1843-1856 yılları arasında Garabet Balyan’a yaptırılan, Osmanlı döneminde altı padişaha ve sonrasında Cumhuriyet döneminde Ulu Önder Atatürk'e ev sahipliği yapmış, Atamızın gözlerini hayata yumduğu özel odası ile bizim için ayrı bir yere sahip, batı etkisinde yapılmış muhteşem sarayı gezerken zaman içinde yolculuk yapacağız.Yakın zamanda restorasyonu biten ve hizmete açılan Türkiye’nin denizcilik alanındaki en büyük müzesi; Deniz Müzesi, Osmanlı dönemi saltanat kayıkları ve Türk denizcilik tarihi sergileri ile sizi büyüleyecek. Gezimiz Beşiktaş-Akaretler’de vereceğimiz kahve molası ile devam edecek. Akaretler'de ki güzel kafelerin bulunduğu binaların yapımına 1875 yılı ocak ayında mimar Sarkis Balyan tarafından başlanmıştır ve Akaretler Sıra Evleri, toplu konut tipinin İstanbul'daki en önemli ve orjinal örneğidir. Daha sonra İstanbul boğazının şirin köşelerinden Ortaköy’e geçiyoruz. Kumpircileri ve boğaz manzarasıyla meşhur Ortaköy’de öğle yemeği molası vereceğiz. Akşam üzeri saatlerinde Emirgan’a giderek günün yorgunluğunu vereceğimiz kahve molası ile çınar altında atıyoruz, arzu eden misafirlerimiz atlı köşkü-Sabancı müzesini ziyaret edebilir.  Deniz Müzesi : http://www.denizmuzeleri.tsk.tr/ Atlı Köşk: http://muze.sabanciuniv.edu/tr

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 245 TL ...

Fiyata Ulaşım / feribot geçişleri / rehberlik / kahvaltı ikramı dahildir. Belirtilen fiyata öğle yemeği, Deniz müzesi, Atlı köşk girişi ve tekne turu dahil değildir. Müze girişlerinde grup indiriminden faydalanılacaktır.Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir.. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir.Hareket saati: 26 Ocak Çarşamba sabahı Nilüfer Metro Durağı : 07:00

SON BAŞVURU: 24 Ocak pztesi günü saat:12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
245 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet