Karagöz Travel   Karagöz Travel
Karagöz Turizm Instagram Karagöz Turizm Facebook
Türsab
Abant Gölünde Kış-Mudurnu-Göynük-Taraklı Rotası (13 Şubat Pazar)

Abant Gölünde Kış-Mudurnu-Göynük-Taraklı Rotası

13 Şubat 2022 Pazar /  Bolu Abant Gölü-Mudurnu-Çubuk gölü-Göynük-Taraklı Rotası

Haftasonu Günübirlik Kültür&Doğa Gezisi

Her mevsim, doğanın renklerinin en güzel yaşandığı rotalardan olan gezimize zeytin ağaçlarının çevrelediği İznik gölü kenarında vereceğimiz kahvaltı molası ile başlayacağız. Kahvaltı molası ardından rotamızı ilk olarak Abant gölüne çeviriyoruz. Abant gölü çevresinde aracımızla ve yürüyerek gezecek, kar manzarası eşliğinde kahve-sıcak çikolata molası vereceğiz. Tabiat harikası Abant gölü sonrası tarih kokan sokakları, sivil mimarlık örneği ahşap evleri, yerel lezzetleriyle dikkat çeken Mudurnu-Göynük-Taraklı rotasını takip edeceğiz. İlk durağımız tarihi kasaba Mudurnu, öğle yemeğimizi ahşap evleri ve el sanatları çarşısı ile meşhur Mudurnu’da alıyoruz. Tarihi ahşap konakları, saat kulesi ve el dokuma örtmeleri ile meşhur Göynük sokaklarında dolaşıp Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemseddin türbesini, Orhan Gazi’nin oğlu Gazi Süleyman Paşa cami ve hamamını göreceğiz. Gezimizde son durağımız yeşillikler içinde, evleri ve ahşap kaşıkları ile meşhur Taraklı olacak. Dönüş yolumuz yine İznik üzerinden olacak..

Geziye dair notlar: Kişi başı katılım ücreti: 285 TL..

Fiyata dahil olan hizmetler: Ulaşım/ rehberlik / yol ikramları / sabah kahvaltısı ikramı/ çay molası / milli park girişleri dahildir. Öğle yemeği hariçtir, öğle yemeğinde Mudurnu’da yöresel yemekler yapan bir lokanta tercih edilecektir. Butik gezilerimiz katılımcı sayısı az, küçük gruplarla yapılmaktadır. ilk hedeflenen grup sayısı max 15 kişidir.. Kullanacağımız ulaşım aracı içinde bulunduğumuz süreçle ilgili hijyen kurallarına uygun, dezenfekte edilmiştir. Hareket saati: 13 Şubat Pazar sabahı TK.Merkezi önü 06:00  Doğumevi karşısı otobüs durağı 06:15

SON BAŞVURU: 10 Şubat perşembe günü saat: 12:00Genel Bilgiler

 • - Günübirlik gezilerde taksit imkanımız yoktur.
 • - Konaklamalı bazı gezilerde yapı kredi word kartınıza 2 taksit imkanı. Geziye katılımda; konaklamalı gezilerde geziye en geç 4 gün kala, günübirlik gezilerde geziye 3 gün kala %50 kapora ödenerek rezervasyon kesinleştirilmelidir. Otobüste koltuk yerleşim planı başvuru ve rezervasyon kesinleştirme sırasına göre düzenlenecektir.
 • - Konaklamalı gezilerde otelde tek kalmak isteyenler tek kişilik oda farkı ödemeyi kabul ederler.
 • - Rezervasyonun kesinleşmesi için peşin ödemelerde tur katılım bedelinin tamamının ödenmiş, kredi kartı ile ödemelerde ise çekim işleminin yapılmış olması gerekmektedir.
 • - Turdan 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde % 50 kesinti ile iade yapılır. Tur hareket tarihinden 5-10 gün arası-öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %75 kesinti ile iade yapılır. Son 5 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 • - Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk iş gününde yapılır.
 • - Karagöz Turizm turu iptal etmesi halinde tura rezervasyon yaptırmış kişilerin Karagöz Turizm turu haricinde almış oldukları feribot, uçak ve otobüs biletlerinin iadesinde oluşabilecek kesinti ve tazminatlardan sorumlu değildir. Bu durumlarda biletin alındığı firmanın iptal ve iade hükümleri geçerli olacaktır.
 • - Tur esnasinda musterinin herhangi bir sebeple turdan ayrilmasi halinde herhangi bir odeme iadesi yapilmaz.
 • - Tüm gezilerimizde yol bülteni ve ziyaret edilecek yerler hakkında bilgilendirme notları dağıtılmaktadır.
 • - Rehberlerimiz Turizm Bakanlığı Belgeli resmi rehberlerdir.
 • - Ulaşım aracı Turizm Bakanlığı ve Türsab tarafından tespit edilmiş kurallara uygundur.
 • - Tur Programlarında, Müşterilerimizin menfaati doğrultusunda değişiklik & iptal hakkı-hava şartlarına ve katılım oranına göre Karagöz Turizm Seyahat Acentasında Saklıdır. Ayrıca Karagöz Turizm Rehberi; gezi sırasında hava ve ortam şartlarına bağlı olarak tur programı üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
 • - Konaklamalı gezilerde zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır.
Tur Fiyatı
285 TL

Tekrar düzenlendiğinde beni haberdar et

Türsab  Türkiye

Karagöz Turizm Instagram  Karagöz Turizm Facebook

Gizlilik Politikası  Kullanım Şartları  Hesap Numaralarımız  Ödeme Şartları  İş Başvurusu

© 2020 Karagöz Turizm ve Seyahat Acentası

Profornet